Šta je novo?

enlisted probao neko?

dzontra86

Poštovan
Učlanjen(a)
16.08.2019
Poruke
300
Poena
70


 
Ja juče, odigrao jednu partiju, nisam nešto oduševljen, ili bar nije igra za mene. Nekako mi je kretanje i sam osećaj upravljanja čudan.

edit: i mora da srede kontrole, recimo, kada igram vojnika, Y osa mi je obrnuta, ali kada igram tenk nije, ovde to još uvek ne može :)
 
Poslednja izmena:
Meni dobar,skoro pa odlična

Ovaj menadžment sa jedinicama mi je falio u Hell let lose

Malko je kretanje usporeno,al to posle niti ne primetiš+ima u perkovima da budu malki brži

Na početku mi bile jake ,kričave boje,al i to posle niti ne primetiš

Ja baš zaglibio sa ovom igrom
 
Probao i ja, nije mi nista posebno... Kretanje je bangavo, recoil ne postoji nimalo... Za free igru nije toliko lose ali ocekivao sam vise
 
Meni je razocaravajuce sto je to gaijin. WarThunder i dalje izgleda jako dobro nakon toliko godina. Izgledao je impresivno kada se pojavio. Ali je ovo daleko za konkurencijom. Animacije najveci problem.
 
Probao i takodje mi nije nesto posebno... Nekako mi deluje kao "lite" derivacija Red Orchestra 2. Mislim da je previse reklamiraju kao autenticnu pucacinu jer dosta toga fali u izvedbi da bi se tako dojmila stvarno.
 
Grindfest bez granica... Ali kada platis premium...ihaaaj...
 
Ma nije baš....tako ,ihajj

Šta više odmičeš sa kampanjom to teže napreduješ,a izlevelovat te zadnje jedinice ,ima i na tabanima dlake da ti posive :p

Ja sam pred kraj,tj još jednu jedinicu i avtomat i švabi otključani totalno u Normandiji

Al to sam opet ja,meni legla,mešavina Batlefilda ,CoDa,RO i što šta još
 
Nisam je probao video sam na strimovima ono treba je probati mozda je ok igrica a mozda ne kako kome se svidi
 
Otvorena je Berlin kampanja preko vikenda + na twicu dele nešto
 
Sta se dogadja sa ovom igrom? Jel se igra?
Vidim ovde se spominje i kampanja neka? Interesuje me iskljucivo MP. Gledam malo pre neki gameplay i ne mogu da izvalim jel SP ili MP u pitanju :D
Inace mi se svidja po onome sto sam video u gameplayu. Jedino me plasi sto je besplatna.
 
ništa te ne košta da probaš
 
Moj klinac odusevljen. Samo to pici. E sada on je cepao i tenkove i avione u War Thunderu pa se sada ovde izivljava, bombarduje, gomila ljudi ne zna gde Dzamba da gadja kada se malo iskosi i tako. Ovo mu se od tih pucacina najvise svidja.
 
Nazad
Vrh Dno