Kako sta mislimo? Pa sve najbolje 😉 [tipican odgovor chombadije sa estrade]. Ja je imam i sasvim je ok, npr. u Jedni-u mi je seckala jedino pri kraju igrice kada te napadaju onim mitraljezima sa brda i to u rezoluciji 1280*1024, sasvim dobra karta. Ali velika zamerka sto nema tv-out.