Šta je novo?

Edifier zvučnici

Stigli su vec crni.... :ninja: super su se uklopili, iako sam mislila da ce malo biti cudniji. Mislila sam da su duplo manji inace, iznenadila sam se.
 
Лепи ти бели, код мене би се баш фино уклопили.

20231029_152610.jpg
 
Dobavih S2000MK3.
Zvuk za ove pare je sasvim zadovoljavajući. Da bih namestio jedan zvučnik kako treba, potreban mi je stalak. Ima li neko na prodaju, minimum 60cm visine?
 
Да, 140х70.
 
EDIFIER R1280db za Hisense tv, povezao bi preko optical kabla , sta mislite ?
 
Ja kada ih povezem optickim kablom sa LG tv, postoji audio lag koji je primetan.

Poznanik ima Samsung soundbar isto povezan optickim sa tv-om (ne znam kojim) i isto ima lag.

Tako da bih ja izbegao opticku tv konekciju. Jedino eArc
 
Koristio sam optički na prethodnom (Hisense) TV-u i sad na TCL-u i ne primećujem nikakav lag. Na Hisense-u sam mogao da koristim istovremeno optički izlaz i zvučnike na TV-u i nije bilo razlike između njih.
Može da se desi taj problem, ali trebalo bi da skoro svi malo noviji televizori imaju audio delay, lip sync ili slično podešavanje, koje može da pomeri zvuk unapred ili unazad u odnosu na video.
 
Stigao Edifier B700.
Povezan je preko HDMI eArc sa LG 55QNED813QA, zvuk je brutalan :) . Može da se poveže i preko BT sa telefonima.
Pitam se kako sam mogao bilo šta da gledam bez ovoga. 😂😂😂
 
Planiram da kupim Edifier R1700BTs, interesuje me kada se ugase zvucnici sa daljinskim jer i dalje svetli ona plava dioda na zvucniku ili ne? Koristio bi u sobi gde spavam pa da ne bljesti.
 
Ja imam 1850 i kad se iskljuce preko daljinskog ne svetli dioda.A o da svetli ne bi ti smetala jer je iza mrezice i slabo se vidi.Ako bi ti to smetalo znaci da ti se ne spava :)
 
Nazad
Vrh Dno