Šta je novo?

Eagle GF2 Ti 32 MB DDR - HITNO!!

Vader

Čuven
Učlanjen(a)
05.06.2001
Poruke
2,738
Poena
705
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 7 5700X, Arctic Freezer 34 eSpord Duo
Matična ploča
Gigabyte Aorus Elite V2
RAM
Corsair Vengeance LPX DDR4 32 GB
GPU
AMD 6700 XT PowerColor Red Devil
Storage
980 Pro 2 TB + 970 Evo 1 TB + WD Red 4 GB
PSU
Adata Core Reactor 850W
Kućište
NZXT H7 Flow Black
Hitno mi treba informacija koja firma u Beogradu ima Eagle GF2 Titanium 32 MB DDR. Ako neko zna bio bih mnogo zahvalan da mi da sajt firme ili broj telefona ili adresu, nesto da dodjem u kontakt sa firmom.

Ah kako sam ljut...zivim u Banjaluci i poslao sam po osobi 100 EUR-a da mi kupi ovo karticu. Uputio sam je na Imtel jer sam dobio informaciju na jednom forumu da je imaju i u njihovom cjenovniku ona stvarno stoji ali su toj osobi koju sam slao rekli da je nemaju vec nekoliko sedmica, a cjenovnik su vidim azurirali jer je kartica nedavno bila 185 DM a sad stoji da je 200 DM. Ne kontam! Digli joj cijenu, azurirali cjenovnik a kartice nema vec nekoliko sedmica!!! I koji je to vrag sa dizanjem cijena? Prijatelj mi rece da su cijene svega skocile od kako se preslo na euro, kad se euro preracuna u marke izadju nesto vece cijene nego sto su bile.

"svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vrijeme otisao u policiju"

Svega ovoga ne bi bilo da firme vrate mail kad ih kontaktiram jer sam slao mail da nesto pitam za ovu graficku i mogli su odmah reci da je nemaju ali nisu ni vratili mail. I inace vecini firmi kojima posaljem mail ne odgovore. Cemu onda sluzi ono kontakt na njihovim sajtovima gdje daju mail?

Prvenstveno me interesuje ovaj Eagle jer sam cuo da je dosta dobar za svoju cijenu...ali...ako bas niko ne zna koja firma ima predlozite mi onda neki stvarno dobar MX400 sa 32 MB i bez tv izlaza vec samo sa izlazom za monitor. I ako moze koja tacno firma ga ima (i sajt ako moze) jer nemam mnogo vremena da sam istrazujem, moram poslati povratnu informaciju osobi u Beogradu gdje i sta da kupi, a i ne bih da vozam momka po Beogradu ako nadjem da u nekom cjenovniku ima neka graficka a oni je u stari nemaju.
 
Nazad
Vrh Dno