Šta je novo?

e-mail na 064??

pantelija1

Čuven
Učlanjen(a)
26.01.2004
Poruke
23
Poena
604
jel postoji e-mail na 064???ako postoji da li neko moze da mi da parametre?inace imam t610
 
Meni na 064 radi mail na Sezamu i MailRu sasvim normalno. Verat i PTT nemogu jer Verat mora da ide preko secure con. a PTT nedozvoljava.
Telefon Siemens S55
 
T610

kepa je napisao(la):
Meni na 064 radi mail na Sezamu i MailRu sasvim normalno. Verat i PTT nemogu jer Verat mora da ide preko secure con. a PTT nedozvoljava.
Telefon Siemens S55

ja kada podesim sve parametre kao sto podesavam na komp. kaze da nemoze server da nadje
 
Pantelija1 nije trazio odgovor(pretpostavljam) na koji ste mu vi odgovorili...Covek je mislio da dobije e-mail npr. [email protected]
Odgovor je: Ne moze za sada(navodno je servis u razvijanju kako kaze operater 064)

p.s.
Na 063 takva usluga je dostupna svima
 
npetar je napisao(la):
...Covek je mislio da dobije e-mail npr. [email protected]
Odgovor je: Ne moze za sada(navodno je servis u razvijanju kako kaze operater 064)...

Tacno tako, ja zvao pre 3-4 dana i rekli da zasad ne moze ali ce biti u najskorije vreme. Sta god im to znacilo.
 
E to sam pitao!!!hvala petre i dabo!A sta kazu ovi iz telekoma,za koliko ce ta usluga biti dostupna???
 
Pa niko nece da prizna da nesto nema. Posto je izgleda "mnogo" tesko da se napravi takav servis, izgleda da nece uskoro ;)
Znaci, to niko ne zna! Ako bude bice objavljeno na sva zvona...
 
To najverovatnije ni operateri ne bi znali da ti odgovore. Jedino nam preostaje da cekamo, i da se nadamo da ce biti sto pre. Pozdrav.
 
Vrh Dno