Poslednji put kada sam gledao cene (ne u Lupusu, mada, što da ne i tamo?), USB kućište je bilo cca 30 i kusur evrića, rezač 50 i nešto, to mu dođe skoro 90 EUR, a imao sam ponudu da mi ubace Toshiba DVD-RW u lap iz potpisa za 120 evra. Računica je jednostavna - razlika je bila oko 30 evra...
Sve u svemu, mnogo maltretiranja i tegljenja dodatne skalamerije za isuviše malu razliku u parama (bar meni to tako izgleda). Samo se držim one - "Što ne platiš na mostu, platićeš na ćupriji..."
Tako sam svojevremeno kao hteo da uštedim u startu kod kupovine ovog lapa, pa se sad maltretiram. Ko mi je kriv...