Šta je novo?

Dropbox i Bitcoin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dimke

Čuven
Učlanjen(a)
17.07.2002
Poruke
1,165
Poena
649
Prvo da se izvinim ako nije pravo mesto za temu. Pokrenuta je anketa da se uvede placanje bitcoinom na Dropboxu. To je odlicna inicijativa i treba je podrzati kao i sve ostale koje se pojave u ovom maniru. Naravno ostaje da vidimo sta ce sami servisi da odluce ali bar im drmamo krevet sa ovakvim akcijama.

Evo linka za glasanje https://www.dropbox.com/votebox/6425/buy-storage-with-bitcoin-e-currency
 
Dobra je tema jer treba podrzati inicijativu. Sve servise treba pitati da li primaju btc i kad misle da pocnu.
 
Zaboravio sam da napisem juce, podrzao sam odmah. Sto vise servisa bude uvelo btc kao nacin placanja to ce i btc sam biti jaci a stvarno verujem da ce i sami servisi povecati sebi profit na taj nacin.
 
Kao sto rekoh svaku inicijativu ovog tipa treba podrzati... cak i postavljati poll za sve sto se koristi i placa preko interneta... u cilju je i nama i servisima da primaju kripto valute... jos kinezi da ubace chncoin na alibabu i svoje servise i eto veselja :)
 
Dao sam svoj glas. :)
 
I ja juče glasao. Interesantno je da sam uspeo 6 puta da glasam i prihvatio je, svaki put je counter bio veći ;).
 
Da moze 6 glasova da se da, pa da znate samo klikcite :D
 
Da se ne bi svi javljali, informacija je tu, pa ko hoće taj će glasati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno