Šta je novo?

Droid Monster A31-Stealth

Opus Dei

Cenjen
Učlanjen(a)
03.02.2014
Poruke
189
Poena
170
Ljudi, zna li iko da li i kako mogu da odradim master/hard reset na ovom uredjaju?

Hvala
 
Poslednja izmena:
Imaš za to specijalni tajni meni.

Isključi ga iz struje na mikro usb.

Pritisni mikro prekidač pozadi boksa (reset rupica)

Drži pritusnut mikro prekidač,samo polako-nežno ga pritisni nečim tankim nemoj da izlomiš prekidač.

Dok ga držiš pritisnutom,ubaci napajanje ,malo sačekaj koji sekund dva i na ekranu ćeš dobiti tajni meni.

Na volume dugmiće izaberi opciju factory reset ,a poslednjim dugmetom na daljincu (bez imena)radiš enter.

Posle toga potvrdi na isti način da želiš sve da obrišeš pa odaberi reboot i to je to.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno