Šta je novo?

Driveri za Kworld KW-TV878RF za 7cu?

Ако не нађеш драјвере, само инсталирај DScaler и картица ће да проради.
 
Instalirao sam i nista, mozda nesto ne znam da podesim u tom dscaleru?
 
Jesi li probao moj drajver ? Imam još nekoliko, jedan je sigurno radio.
 
Jesam, nece ni da ih instalira , pise can not load driver service, tako nesto.
Bas me nervira, ne baca mi se 20e za novu karticu samo zato sto nema drivera za ovu za windows 7!
 
Za 64-bit win7 nema drajvera, a za 32-bit rade i drajveri za xp provereno.
 
Instalirao sam i nista, mozda nesto ne znam da podesim u tom dscaleru?
Нема ту много подешавања, на почетку инсталације је требало да пријави чип који је нашао на теве картици а после само изабереш шта му је улаз. Ако не ради, онда можда стварно нема решења, мени је помогао за Pinnacle картицу за коју не постоје 7x64 драјвери.
 
Ja imam istu karticu i isprobaću i priloženi drajver za vikend i postaviti ovde rezultat.
I ja sam imao problema pod Win7 i nisam uspeo sa DScalerom koji lepo radi pod XP-om već deceniju sa ovom karticom.
 
Banneks, sa driverima XPa nema sanse da radi na 7ci.
 
Meni je radilo na x32 Sedmici sa drajverima od XP-a, ali nisi mogao preko daljinskog da kontrolises ton. Na x64 mislim da ne moze nikako. Probao sam sve i svasta da je osposobim da radi kako treba... na kraju sam uzeo Leadtek TV2000 XP Global. KWorld je pregazilo vreme.
 
Radi se o 32bit 7ci, nije za moj racunar, kazem vam ne znam kako da je pokrenem, a ne baca mi se 20e ako ona moze da radi....i daljinac treba da joj radi sluzila je devojci umesto tva.
 
Instaliraj drajvere za XP rucno iz Device Manager-a, tako sam ja radio. Jedino sto nisam mogao da namestim je kontrola tona.
 
Ako ne nadjes resenje u narednih 5-10 dana, posalji mi PM samo da me podsetis (Bench posecujem kad sam dokon i kad natenane mogu da prelistam teme :)), pa cu okaciti drajvere koji rade (testirane na Windows 7 Professional 32bit - to mi je negde na hardu u Beogradu, a ja sam trenutno u Pozegi :))

Ukratko, karticu Kworld KW-TV878RF sam pazario (mislim) 2002/2003. i radi ko sat i dan, danas :) TV (IPTV) pogledam 2-3x sedmicno, pa ne trazim bolje resenje (a i kod nas nije neki izbor tv tunera). Masina mi je dual-boot, pa vise koristim linux nego windows. Na linuxu je kartica oduvek radila odmah po ukljucivanju drajvera iz kernela, jedino je povremeno bio problem naterati daljinac da radi (od revizije do revizije kernela), a kada sam stavio Windows 7 (cisto da stoji, ako zatreba za nesto-nesto) znam da sam se bas iscimao da nadjem drajvere, zonglirao sa djuture razlicitih verzija, compatibility i sl. da to sve nateram da radi.

Koliko se secam kroz maglu (cimao sam se negde pre godinu il dve), drajvere mislim da sam nasao od slicne kartice tj. kartice koja je imala isti/slican chipset a radila je na W7. A default kworld program za gledanje TV-a je mislim radio sa compatibility na Windows XP SP3, tako nesto (uostalom, ako se na snadjes, videcemo tacno kad iskopam drajvere i program sa harda :))

Pozdrav
 
Ja sam je svojevremeno prodao, čim sam prešao na 7cu, a već tada, ima jedno 5god, nije imala podršku na zvaničnom sajtu.
 
Ostalo mi je jos samo da proba ovo sto ivanza kaze, a onda ako spooky man ne pomogne u kantu s njom!
 
Stigoh i ja... :)


Puna oznaka moje kartice (moja u nazivu nema "PRO", vuzelno izgleda isto a trebalo bi da koriste isti chipset kao tvoja):

KW-TV878RF BG+DK Conexant 878A
KWORLD KW-TV878RF TV (w/ radio)
(0a01:17de)

Drajveri su testirani na: Windows 7 Professional SP1 32-bit (i dalje sve radi)

Ovo su podaci iz device manager-a:
V-Stream TV878 Audio Capture (v5.0.0.26/18.9.2003)
V-Stream TV878 Crossbar (v5.0.0.26/18.9.2003)
V-Stream TV878 Tuner (PAL) (v5.0.0.26/18.9.2003)
V-Stream TV878 Video Capture (v5.0.0.26/18.9.2003)


Ovo je sve sto sam sacuvao za doticnu karticu:

http://www.mediafire.com/download/khmnb243974bvas/V-Stream_XPERT_TV-PVR.rar
V-Stream XPERT TV-PVR.rar - mislim da ti je ovo dovoljno (default program PVR-PLUS i drajveri 878)
c:\Program Files\V-Stream Multimedia\PVR Plus\TVR\honestechTV.exe - za ovaj program stavi compatibility mode: Windows XP (Service Pack 3)


Ovaj update mislim da sam koristio samo tokom testiranja, i trebalo bi da radi (pa sam okacio i tebi ako hoces da se "igras" :)):

http://www.mediafire.com/download/3bchdvtwucbzkd6/btwdmdrvinstaller5.3.7.zip
http://www.mediafire.com/download/0obnk39ycwt2s4g/pvr_patch_2.2.0.2_060216_english.zip
http://www.mediafire.com/download/f3elhvgdbz42gbd/v5.0.0.30_50511.rar

Ajd' sa srecom, pa javni sta si uradio. Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno