Genghis Khan
Čuven
- Učlanjen(a)
- 18.03.2001
- Poruke
- 2,491
- Poena
- 680
Interesuje me koliko je pametno odraditi ceo frame (gornji) sa main dugmicima u photoshopu...Znachi ceo gornji bih tako odradio pa bi na mestima gde su dugmici napravio linkove ka ostalim stranama...Koliko je uopshte pametno koristiti photoshop u ove svrhe i ako je pamento u kojoj rezoluciji sve to raditi ???
A takodje me interesuje kako da postavim ornamentiku na sajt...Naime nashao bih neke lepe slichice (ornamente) koje bih zeleo da smestim u coshkove...Pochetnik sam pa nemojte zameriti...
A takodje me interesuje kako da postavim ornamentiku na sajt...Naime nashao bih neke lepe slichice (ornamente) koje bih zeleo da smestim u coshkove...Pochetnik sam pa nemojte zameriti...