Šta je novo?

Dragon's Dogma (PS3/360)

shin-bojan

Čuven
Učlanjen(a)
14.10.2004
Poruke
8,481
Poena
605
From the creators behind some of Capcom’s best action games, including the critically acclaimed Resident Evil® 4 and Devil May Cry® 4, comes their next opus, Dragon’s Dogma. Set in a huge open world, Dragon’s Dogma is a unique action experience that blends exciting and fulfilling combat with the freedom to explore and interact in a rich, living and breathing world. With your party of three you set out on an epic adventure to track down and destroy a mysterious dragon. Along the way you’ll encounter some of the biggest and baddest beasts ever to roam the land, and only skilful play and tactical teamwork can save the day.

Utilizing an enhanced version of Capcom’s proprietary MT Framework® engine that delivered the groundbreaking graphical styles and lighting effects used in Resident Evil® 5 and Lost Planet® 2, Dragon’s Dogma expands the environment to create a vast, richly detailed world, ripe for exploration. Dragon’s Dogma will deliver a whole new world of action to PlayStation®3 computer entertainment system and Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft® in 2012.

http://www.capcom.co.jp/DD/

 
Poslednja izmena:
Nisam mogao da odgledam trejler do kraja kolko bedno izgleda...
 
Ne razumem, sta fali? Deluje mi interesantno, kao mesavina Shadow of the Colossus i Drakan.
 
[YOUTUBE]rPuOcOFIJJ4&feature=relmfu[/YOUTUBE]
meni baš deluje zanimljio a i grafika je dobra, jedino ne kontam gde mu je nišan kad ispaljuje strele na ovo čudovište. jel to svaka pogađa ili ... ?
 
Poslednja izmena:
Obecava, ali bih vise voleo da izadje Monster Hunter za PS3! :D
 
Jako fino, najzad da se japanci malo udalje od tradicionalnih JRPG-ova sa 12-godisnjm devojcicama. Ovo ima potencijal veliki, ali imaju jos godinu dana vremena da zavrshe igru. Uz malo srece mozda bude i PC verzije.
 






anrexh.gif


counterrryzu.gif


a2gi9a.gif
 
Poslednja izmena:
Meni iskreno igra deluje sasvi OK, i svakako cu je probati. Posebno mi se svidelo kako se svet menja kada padne mrak.
 
Mene podseca na Monster Hunter, sto je svakako dobro! :)

Ali kada vec Capcom nece da izbaci za PS3 onda cu rado igrati Dragons Dogma... :D
 
Probajte demo (ako vec niste) koji se pojavio pre nesto vise od nedelju dana na PSN-u i XBLA-u. Demo sadrzi dve misije i u svakoj od njih imamo predefinisanog lika kojeg vodimo u pratnji tri saborca.
U prvoj (prolog) misiji vodimo melee specijalistu (klasa Fighter) koji se sa svojom druzinom probija kroz podzemne tunele, gde ga na kraju nivoa ocekuje borba protiv Chimere.
Druga misija iz demoa nam pruza priliku da se borimo protiv Grifona vodeci lika klase Strider.
U demou jos moze da se isproba i alat za kreiranje i promenu izgleda lika.
Sve u svemu jedva cekam full verziju igre. ;)
 
Razlikuje se od monster hunter-a hvala bogu :D možda samo podseća, ali gameplay i sve ostalo ne liče, ponovo hvala bogu :D

Jedva čekam full, demo mi se baš svideo...
 
Holy shi*t!!! Igra izuva! Igrao sam sat vremena, i nijednom mi nije zapistalo seto culo. Koje nemam. Ali nebitno je to. Sta je bitno, igra je neki miks gothica i risena i odradjena je odlicno. Likovi su dobro odradjeni i deluju uverljivo, grafika okoline je odlicna i verno simulira stvarna okruzenja, smena dana i noci je odlicna. Questovi za sad su standardni u old school rpg-ovima. Tipa donesi mi ono, idi tamo i tako to. Nisu losi za tako nebitne questove. Za sad sve obecava. Jeste da je ovakav tip igre vidjen milion puta, ali nikada od capcoma. Pruzimo im sansu. :D
 
Zavvi uzeo novce za igru večeras. Može se onda očekivati sledeće sedmice da stigne.
 
Nazad
Vrh Dno