Šta je novo?

Držač telefona za kola

Meni ovaj služi dobro već godinama.
Screenshot_20220512-232815_Amazon Shopping.jpg
 
Kacenje na CD Slot mi se cini najbolje rjesenje (cvrsta dugorocna veza, ne smeta da bitno nesto pokriva barem kod mene, na zasticenom mjestu od Sunca). Bas sam narucio danas jedan takav nosac da probam, Baseus, gravitacioni.
 
Nakon mnooogo probanih i bacenih.... Baseus Robot, godinama koristim, ima odlicnu gumu tj vakuum, nijednom nije spao za nekoliko godina... I otporan na usijano staklo od sunca...
 

Prilozi

  • Screenshot_20220513_202004_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_20220513_202004_com.opera.browser.jpg
    77.4 KB · Pregleda: 152
Kacenje na CD Slot mi se cini najbolje rjesenje (cvrsta dugorocna veza, ne smeta da bitno nesto pokriva barem kod mene, na zasticenom mjestu od Sunca). Bas sam narucio danas jedan takav nosac da probam, Baseus, gravitacioni.
Jel ga ima kod nas ili si narucio sa Alija?
 
Daj link, ja imam njihov koji u ventilaciju. Ovo mi deluje zanimljivo.
 
Ovaj ide tamo gde ulazi CD u radio?.....kako onda slusas neki CD? :)
 
Ja imam sličan Baseus nosač (isti dizajn al je skroz plastika). Mana mu je što kolko god mu zategnem onaj navoj telefon se nakrivi jedno 30 stepeni. To se desi vrlo brzo posle kretanja tako da sam odustao od dotezanja. Ipak i pored toga već duže vreme koristim samo njega. Jes da nije u savršenom položaju al može da se koristi. Iako se nakrivi ostaje u tom položaju, ne "bacaka" se u toku vožnje i ni jednom nije ispao, a pritom se lako vadi i vraća telefon.
Edit. Po ovom linku mi se učinilo da je to neki lepši model od mog, al verovatno je isti u pitanju. Tako da ne očekujte neku kvalitetnu plastiku...
 
Neko sluša cd-ove danas?🤣
Pa ako uzmemo u obzir da je prosecna starost automobila u Srbiji skoro 20 god (tako bar kaze statistika,druga je stvar sto se po Bg-u voze uglavnom leteci BMWovi i Audiji iz 2090 godine),rekao bih da se itekako slusa..

Ali vecina autoradija u automobilima do 2010 nije imala mp3 podrsku...
 
Pa ako uzmemo u obzir da je prosecna starost automobila u Srbiji skoro 20 god (tako bar kaze statistika,druga je stvar sto se po Bg-u voze uglavnom leteci BMWovi i Audiji iz 2090 godine),rekao bih da se itekako slusa..

Ali vecina autoradija u automobilima do 2010 nije imala mp3 podrsku...
Kakve veze ima starost automobila kad imaš bt adaptere za smešnu cifru, a svi imaju telefone? Tako da ti ne stoji ta konstatacija.
 
Kakve veze ima starost automobila kad imaš bt adaptere za smešnu cifru, a svi imaju telefone? Tako da ti ne stoji ta konstatacija.

Da,ljudi 50-60+ godina u Srbiji svi barataju i bakcu se sa bt adapterima,telefonima itd...

Tako da,veruj ima ljudi koji i danas slusaju CD u autu...ali da ne idemo vise u off
 
За вентилацију ти не треба онолики паук, довољан је најобичнији кинески држач са подесивом ширином. Мени завршава посао али бих да склоним мобилни јер ми затвара отвор од вентилације. Међутим, добра ствар код таквих држача је да се мобилни тако хлади, па се још не одлучујем за другу варијанту.
 
Kacenje na CD Slot mi se cini najbolje rjesenje (cvrsta dugorocna veza, ne smeta da bitno nesto pokriva barem kod mene, na zasticenom mjestu od Sunca). Bas sam narucio danas jedan takav nosac da probam, Baseus, gravitacioni.

Svašta sam probao ali ovo je najbolje do sad.
 
Dobri, ali zavise od pozicije radio aparata, kod mene je ručica menjača blizu, sedište visoko i onda mi se desi da pru nekom manevru pri brzom vraćanju ruke sa menjača na volan zakačim bosač(2-3 puta sam ga i isčupao tako).
 
Noviji automobili uopšte nemaju CD slot.
 
Има ли неко држач који се качи на вентилацију, али без икаквих покретних делова. Свака она кугла за 360 степени или како се већ рекламира, пропадне после неког времена, па са сваком рупом ми телефон оде на мењач.
Такође избегавам све ове магнете или 3м траке за таблу. Баш бих нешто једноставно јер ценим да то највише ради. Волео бих да купим код нас било где само да што пре узмем.
Наравно можда ме неко разувери и да ми нешто што га служи добро већ неко време.
 
GoPro vakuum nosač + nosač za telefon mi radi savršeno već godinama.

Imam i taj što se kači na ventilaciju, OK je, ali sada imam S22U koji ume da ispadne zbog težine :ROFLMAO:
 
dajte neke linkove za te nosače koji idu u cd slot...jesu li svi univerzalni ili i tu ima razlike, mislim cd slot je cd slot, ali vidim razne te nastavke koji ulaze u slot...
 
Има ли неко држач који се качи на вентилацију, али без икаквих покретних делова. Свака она кугла за 360 степени или како се већ рекламира, пропадне после неког времена, па са сваком рупом ми телефон оде на мењач.
Такође избегавам све ове магнете или 3м траке за таблу. Баш бих нешто једноставно јер ценим да то највише ради. Волео бих да купим код нас било где само да што пре узмем.
Наравно можда ме неко разувери и да ми нешто што га служи добро већ неко време.
Pa najjednostavniji je ubedljivo bas taj magnetni sa 3m trakom jedino njemu nema nista da se raspadne usled temperature i starosti jer je od metala i nema nikakvih pokretnih delova.

Jedina mana mu je sto ne moze na svaku tablu da se postavi.
 
I ja volim jednostavne bez mnogo pokretnih dijelova.

Imas baseus ili ugreen klizni sa oprugom, nema jednostavnijeg, ovog tipa. Kome ventilacioni otvor nije ravan, tj. malo je ukrivo, nije pogodna ta vrsta kacenja.

CD Slot kacenje mi je nekako najbolje.

Nije svako auto pogodno za svako kacenje, razlicita su iskustva. Npr. kod mene gore plastika ispod stakla nije ravna, hrapava je, tako da nije pogodna za vakuum kacenja i daleko je, kao uvucena malo.

Zadrzao sam se na CD Slotu, ventilacija slobodna. Sto se proizvodjaca tice za CD Slot, Baseus je najbolji.
 

Prilozi

  • 3e610d77420de99d83cd159a6b98080736b4b46d_original.jpeg
    3e610d77420de99d83cd159a6b98080736b4b46d_original.jpeg
    26 KB · Pregleda: 95
Ti drzaci na ventilaciju su toliko jadni i klimavi da to moze samo kao neko privremeno resenje...cisto mucenje.
 
Ti drzaci na ventilaciju su toliko jadni i klimavi da to moze samo kao neko privremeno resenje...cisto mucenje.
Zavisi kakva je ventilacija, nekome mogu biti dobri. Ja zakacim za zadnje krilce i malo se nasloni na cvrstu nepokretnu plastiku ispod, tako da je cvrsto. Ali samo za to zadnje i moze da bude stabilno. Ako se mora oslanjati na drugo krilce, pisi propalo, tipa da stavim da sredinu ventilacionog otvora.

Na staklo nisam probao, nije opcija, daleko i Sunce, smeta...

Uzeo bih nesto na retrovizor da probam, da ima kvalitetno, vidim bolji proizvodjaci ne prave to.

Najpogodnije bi mi bilo na vakum iznad ventilacionog otvora da je plastika ravna i glatka, ali nemam uslova za to. Neka gura CD Slot za sada, ne smeta nicemu, a dobra veza.

Kao sto rekoh sve zavisi od auta kako ce se kome sta uklopiti, nema nista univerzalno.
 
Zavisi kakva je ventilacija, nekome mogu biti dobri. Ja zakacim za zadnje krilce i malo se nasloni na cvrstu nepokretnu plastiku ispod, tako da je cvrsto. Ali samo za to zadnje i moze da bude stabilno.
Pa kad je tako dobro i cvrsto, sto ga naslanjas 😂

Naravno da zavisi i od auta...
 
dajte neke linkove za te nosače koji idu u cd slot...jesu li svi univerzalni ili i tu ima razlike, mislim cd slot je cd slot, ali vidim razne te nastavke koji ulaze u slot...
Ima na KP nekih varijanti, kad sam ja kupovao pre neku godinu gotovo je bilo nemoguce pronaci ga kod nas pa sam uspeo nekako da ga iskopam, sad vec nije problem.
 
Koji gravitacioni držač za telefon mi preporučujete, ali da montaža nije na šoferci, CD-u ili ventilaciji? Dakle isključivo na ravnu površinu kontrolne table kod levog A stuba.
 
Ovaj ne menjam već jako dugo, odlično radi posao. Možda ima i povoljnije da se nađe, pročešljaj malo.

Hvala za preporuku. Mislim da je ovo jedino što meni odgovara. Našao sam i sa free shipping-om.

Hvala za ovo, uzeo dva komada samo su modeli skroz od metala. Nema boljeg i prakticnijeg drzaca.
Može link za tu verziju od metala?
 
Nazad
Vrh Dno