Šta je novo?

Doukutsu Monogatari - neverovatno!

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,745
Poena
1,045
Neverovatna platforma od cirka 1MB ?!

Rad na njoj je trajao 5(pet) godina i pravi je artwork masterpiece. ( Za one koji zele da se malo udube u nju )

Kritike su je vrlo pozitivno ocenile:

Doukutsu Monogatari has been very well-received by critics. 1UP.com described it as "so massive that it rivals modern GBA Castlevania and Metroid games in terms of scope and play time."[1] InsideMacGames ascribed the game's popularity to its "polished feel, engaging storyline, and compelling artwork".

Da vise ne trubim imate link za upoznavanje sa igrom na http://en.wikipedia.org/wiki/Doukutsu_Monogatari

Sajt gde mozete DLovati i skinuti prevod je: http://www.miraigamer.net/cavestory/
 
Poslednja izmena:
Igra je sjajna,muzika ubija,nivoi zanimljivi,grafika jako simpaticna,preporuka.
 
jel vama neko platio da promovisete ovu igru,a?kakvo je ovo s*anje...pa i ja bih u ova 4.5Mb za 5 godina napravio bolju igru!
 
igrao, fina simpatcina igrica, vraca u vreme 90ih :)
 
Ocigledno nisi ni probao. Iznosis stavove napamet. Nisi konstruktivan. :smash:

pa dobro,ti si postavio ovaj thread i verovatno se tebi ovo mnogo svidja pa razumem sto si malo subjektivan!
a igricu jesam probao i cak presao jedan nivo...i ako mi se ikad bude nesto ovako igralo uzecu super maria koji je 3x bolji od ovog s*anja:banana:

i nemoj da me pograsno shvatis,ja sam igru skinuo zato sto sam video ovde link i pohvale!tako da sam je probao s najboljom namerom i bez predrasuda kao sto ti mislis,ali mi se uopste ne svidja...
 
Poslednja izmena od urednika:
@Zli
to je zato shto si igrao samo jedan nivo...
ja sam je upravo presao :D
 
Izvrsna igra nisam se ovoliko zadrzao uz jednu igru odavno
 
ja dobio 2x BSOD, 10ak sekundi postle introa :d Game over for me ;)
 
Misljenja idu iz krajnosti u krajnost. Ne moze se svima svidjati ista stvar, sto je i dobro.
Igrica zaista ima neki cudan smek. Ko izdrzi prvih 10 min.,ostaje prikucan do kraja. Dobra prica, dobra akcija, opicena atmosfera, jako originalno.
Svaka preporuka.
 
moze li nesto da se ucini da bi igra bila na engleskom?


EDIT: Joj, al' sam glup :lupko:

English Translation
° PC English Patch


:D
 
Poslednja izmena:
Vidim, sta cu pajser sam....priznajem....
Inace igra je zarazna...skroz simpa....
 
Bas se dobro zabavljam.:p
Igra je pravo malo osvezenje posle puno raznih ultra 3d igara.
 
jedan od milion dokaza da 3d nije sve u igrama ;)
 
Odlicna igra, pored brdo instaliranih igara ja igram dohukuhu....sta god...
Skroz kul igra....
 
Stvarno dobra igra ovaj Daihatsu Monogatori! Ko bi rekao ali svaka im cast ovim Japancima, malo su mi smesni ovi japanski likovi po igri, ali sve su svemu dobra igrica! Razmisljao sam se da instaliram Hitman Bloodmoney ili Monogatori, i reko 'ajde da probam ove Japaneze i pun pogodak, Septimuse svak cast na pronalasku!
 
Extra sam se zaludeo igricom.
Samo me muci onaj boss tj. ona masina u lavirintima.
 
A da li bi meni neko mogao da pomogne zaglavio sam se na mapi Plantation, kada krenem u jedinu neistrazenu teritoriju tj da se popnem skroz gore ona dva kamena se spoje i mene spljoste, prestavu nemam sta da radim !?!? HELP !
E da postoje i vrata kroz koja nisam prosao jer mi trazi password ?!
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno