Šta je novo?

Domaće TV marke - Raspakivanje

Ne znam da li bi to pomoglo, ali moguće da je to problem. Nije mi to palo na pamet, hvala na predlogu, vredi probati. Ja samo skinem preko BS Playera titl, i pustim. Očigledno čestiti plejeri nemaju problem s tim - osim ovog televizora.

Ne znam ni kako nije uobičajeno da podešavaš veličinu slova, boju i slično, ali to puno tražim od maksimalno jeftinijih brendova.😁
 
U Univerexportu trenutno je na akciji VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2 po ceni od 13 000 dinara sa 3 godine garancije.
Da li neko ima ovaj model, i da li postoji negde podatak o panelu?
 
Ima li neko ovaj model tv Alpha 65F8UA,ili zna nesto vise o njemu.
Nigde ne mogu da iskopam ove podatke: koji android koristi tj Android TV ili obican i koji je u pitanju,koliko ima ram i rom memorije i koji procesor ima.
Ako neko zna molim vas za brzi odgovor.Nesto sam se naostrio da ga kupim online ;)
I naravno ako neko poseduje ovu Alfu ove serije,molim za neke utiske o njoj.
Hvala unapred!
 
Једино са сигурношћу може да се каже да је Андроид ТВ верзија. На жалост, за све остале додатне информације мора да се позове

Roaming Electronics.​

 
Супер, надам се да ћеш бити задовољан. Инсталирај AIDA64 и очитај следеће податке и објави овде:
  • Под систем: количина радне меморије, количина доступне радне меморије
  • Под систем: количина складишне меморије
  • Под CPU: SoC модел
  • Под CPU: Core Architecture
  • Под Андроид: верзија андроида
Ово су битни податци за све потенцијалне кориснике. А после остаје да Манчу наговоримо да одради тест неког од модела да би видели каква су његова запажања.
НАПОМЕНА: Ово за верзију андроида сам навео зато што знам гомилу кинеских уређаја где када се оде у подешавања / о уређају стоји андроид 9 а у ствари је 7.1.2.
 
Како нема, када има
Dolby Vision/HDR10
Ponovo sam pogledao link, i dalje ne vidim gde su to napisali. I ako ima, nevera da nisu istakli to valjano. Na mom philipsu na sve strane pršti za 4k i HDR, zato mi čudno što ovde ne vidim.
 
Pa gledam link koji je ostavio pokretač teme, ne idem po fuckin’ prodavnicama :) Ok, hvala.
 
Kupio sam pre mesec dana Vox LED 32DSA314H. Ubrzo je prilikom paljenja krenula da se pojavljuje tamnija slika sa linijama koja traje minut, zatim krene ghost efekat slike isto oko minut, nakon cega sve bude normalno. Deluje mi kao da treba vremena da se “zagreje”.
Da li je ovo normalno kod ove marke ili da reklamiram?

Hvala
 
  • Под систем: количина радне меморије:1337mb, количина доступне радне меморије :446mb
  • Под систем: количина складишне меморије:4394mb
  • Под CPU: SoC модел ? 64-bit armv8-a (32-bit mode)
  • Под CPU: Core Architecture4x arm cortex-a55@1400mhz
  • Под Андроид: верзија андроида:9(pie)
 
Мало радне меморије, али се надам да ти неће сметати у раду.
Хвала на подељеним информацијама!
 
Treba da uzmem neki veći/jeftiniji tv za roditelje, sad mi za oko zapade ova Alpha, 4 godine garancije, android tv...

@dobrivoj daj neke utiske posle par dana korišćenja?

Zna li se koji je panel u pitanju?
 
Pa ja bas nisam obican korisnik. Meni je on monitor za xbox i instaliro sam programe za iptv da gledam fudbal . Pogledo sam jedan film
 
Znači zadovoljan si?

Još me jedino kopka koji je panel u pitanju..
 
Šta se dobija od kablova uz Fox TV, tj. jel se dobija nešto s čim bi konektovao STB uređaj?
 
Šta kada u meniju za panel piše samo 1920x1080, kako provaliti koji je?
 
Na Vox-u pise na kutiji.
Uz Vox tv nisam dobio nikakav kabal.
 
Šta se dobija od kablova uz Fox TV, tj. jel se dobija nešto s čim bi konektovao STB uređaj?
To se obicno dobija uz stb uredjaj. Uz tv mozes eventualno da dobijes audio kabal,barem su meni dolazili uz Vox,fox,vivax i
teslu
 
Imam jedan zanimljiv problem, naime od skora imam Vivax smart TV, i imam problem sa vazdusnim daljinskim (air remote).
Televizor se sam gasi na nekih 10-15 minuta, sve opcije stednje, i samostalnog gasenja su iskljucene, zakljucio sam da je do navedenog daljinskog, jer kad izvadim usb od daljinca onda se ne gasi. Probao sam i sa drugim air daljincem i isto se dogadja.
Taj daljinski mi je potreban iz razloga koristenja EON-a, pa savjeti "nemoj ga koristiti" i nece biti bas od koristi.
 
Ako si utvrdio da je do daljinca onda ti se resenje samo namece pod uslovom da tv ima blutut. Neki blutut air daljinac ti treba ako je u pitanju Eon za telefone. Verovatno ti usb na tv-u pravi problem. Meni je recimo gasio ruter kad ubacim neki fles u ruter.
 
Uzeo VIVAX IMAGO B Series 32LE20K_REG u petak, danas probao da aktiviram wifi na tv-u nece nikako. Nece uopste da prevuce da bude plavo i da prikaze postojece wifi uredjaje. Sta moze tu biti problem?
vivax.jpg
 
Da odgovorim samom sebi na post iznad mozda neko bude imao slican problem sa istim TV-om. Dobio sam povracaj novca za kupljeni televizor, ustanovili su da ima fabricku gresku ( nista vise nisam pitao detaljno ).
 
Kakva su iskustva s ovim televizorima nakon dve, tri, pet godina?
Ево овај код мојих изгура пет година без проблема. За те новце испаде добра куповина.
 
Nazad
Vrh Dno