Šta je novo?

Dock station lenovo 40ac thunderbolt 3

musculus4

Poštovan
Učlanjen(a)
09.03.2017
Poruke
37
Poena
55
Ljudi da li je neko imao iskustva sa dock uredjajima. Sta se desava, dock kada se prikaci na lap top, a kacim ga na lenovo p51 i7 7gen win 11, radi sve osim povremeno monitora, dva monitora kacim na DP i kada upalim komp svi agregati zakaceni preko dock-a rade osim monitora, kada iscupaim i vratim USB-C prorade i monitori, nekada iz prvog nekada iz drugog puta, ali prorade. Posle togamo mogu da resetujem racunar sasvim normalno radi sve. Kada se na duze izgasi i opet upali nece da iz prve startuje monitore.

Pre ovoga imao sam 40A9 na istom lap topu radio je savrseno bez i jedne mane. Jedina razlika je kabl. Na ovom 40A9 je bio originalni lenovo kabl, dok na ovom 40AC thunderbolt 3 je kabl iz Velteha-prodavnice oznake usb-c thunderbolt 3 usb4 40, po specifikaciji je 40Gbps.

Ako neko ima resenje ili zna kome mogu da se obratim bio bih mu zahvalan jer mi ovaj dock odgovara po svim parametrima pa bih voleo da ga zadrzim.
 
Odradi bios update na laptopu a i takodje firmware update za sam dock.
 
Odradio 1.59 je bios i 1.0.25 je firmware, da li ima noviji bios i firmware ako ima dajte link
 
USB-C kabl je najčešći uzrok tome, bar kod mene u firmi a ima ih bar sto komada.
 
pa i meni deluje da je kabl u pitanju ali gde naci fabricki kabl to je pitanje? Ako neko zna pomagajte
 
Evo ti na oglasima prodaje se dobar dock :)
 
Ne treba ti original kabl, samo bolji.
 
pa uzeo sam kabl koji je tbt3 u veltehu ali izgleda da nije adekvatan. Probacu jos jedan sto sam nasao pa javljam utiske
 
Epilog cele price je da dock, na moju zalost, ne radi, nije do kabla cak sam probao i iz originala.... hvala svima na odgovorima.
 
Nazad
Vrh Dno