Šta je novo?

Dobre radne stolice

Proday

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poena
113
Neka stolica od 50-60k za preporuku? Moze i malo vise ako vredi.
Gejmerska, kancelarijska, nebitno je, bitno je da je udobna i da ima naslon za glavu. Vec pola godine i jace vreme uz PC provodim igrajuci iRacing volanom pa moram da se "uvalim" u stolicu.
Sada koristim onu LAMDRUP iz Jysk-a koja je smece nevidjeno a sada mi je zapala za oko LineaComfort samo po izgledu, nemam pojma kakva je ovako.
Marryfair wao 141. Oko 50k su nove. Ja se pre par dana ponovio, ciljam je već neko vreme, a na kp naletela za 200e ko nova. Preporod u svakom pogledu, posebno što je mrežica dole pa se ne znoji bulja kao na redovnim stolicama.

Možeš da natrčiš i na Herman Miller Aeron za te pare u dobrom stanju ako ti polovna igra ulogu.

psychofedex

Flash Drive
Učlanjen(a)
18.09.2020
Poena
3
Marryfair wao 141. Oko 50k su nove. Ja se pre par dana ponovio, ciljam je već neko vreme, a na kp naletela za 200e ko nova. Preporod u svakom pogledu, posebno što je mrežica dole pa se ne znoji bulja kao na redovnim stolicama.

Možeš da natrčiš i na Herman Miller Aeron za te pare u dobrom stanju ako ti polovna igra ulogu.
Aeron ima zena, vrhunska stolica ali meni fali naslon za glavu bas. Mrvica mi falila da odem da uzmem Wao 141 ali sam poceo da gledam ostale komentare i dosta se Modrulj pominje i mnostvo izbora, tako da ne znam sta da radim sada. :D verovatno cu otici tamo da vidim sta kazu i sta preporucuju, pa da isprobam. Nemam pojma.

Proday

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poena
113
Pa najbolje da odeš i probaš kad već imaš mogućnosti

PPC

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2019
Poena
93
Izvinjavam se, mozda sam lose objasnio. NIje sam liftomat, vec deo koji ide na samo sediste i u koji liftomat odzdo ulazi. Var je los i to im se polomi jako brzo. Ovde se recimo vidi kako je pukao celim obimom.
Pogledajte prilog 344512
Ovo je opsta katastrofa od dizajna, pa svaki iole krsten mehanizam je na tom sloju otp najdeblji. Ja ne vidim kako ovo moze da se ne polomi sa balkanskim gabaritima, mozda neki tajlandjani mogu da sede na ovome i da ne odvale.

pmb

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
03.06.2016
Poena
18
moze li preporuka za gaming stolicu do 300e? ovu spawn sam nasao za cc 250e, da li ima ista bolje za navedeni iznos?
hvala

Prilozi

• veles.jpg
    veles.jpg
    69.9 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:

pmb

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
03.06.2016
Poena
18
uzima se kao poklon.

kada malo detaljnije pogledam ponudu na kp, sortiranu

ima lepih stolica, sa ogromnim brojem pregleda oglasa i pracenja, naspram spawn iz gornjeg posta.

moze li preporuka, ako neko ima slicnu da napise koji utisak, da li je i koliko zadovoljan? na sta paznju obratiti?

Poslednja izmena:

Dominator08

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.08.2007
Poena
18
Tražim konferencijske stolice, da li neko možda ima neku preporuku za stolicu ovog tipa ili nešto slično (ne treba mi fotelja / gejmerska stolica, ne mora da ima naslone za ruke)
a da je cena oko 100 - 110€?
Nema bog zna kakvog izbora, a sve što nađem je poprilično iznad budžeta - 150€ i na više..

Jericho

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poena
113
Imas online za dosta manje, npr. olimpsport ima veliki izbor, jedino sto je moras negde naci u prodavnici da pogledas pre narucivanja. Ili narucis jednu, pa je vratis ako ne odgovara/dokupis jos ako odgovara.

Vrh Dno