Marac
Čuven
- Učlanjen(a)
- 06.10.2003
- Poruke
- 778
- Poena
- 619
Imao sam nVidiu 4 godine i sad ajde da kupim Ati-a.Kupio sam Sapphire 9800Pro i sve dobro radi jedino mi Divxi nekako na monitoru ne izgledaju lepo ko sa nVidia kartom.Nekako se više vide kockice iako znam da kad sam imao nVidiu da su ti isti filmovi izgledali dobro.Rađeni su u GordianKnotu u 2pass.Pitanje glasi dali je to normalno za Ati karte?