Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Blaham

Slavan
Učlanjen(a)
05.08.2010
Poruke
1,295
Poena
285
Upravo je potvrđeno da striming servis Disney+ zvanično dolazi u Srbiju tokom leta 2022.


Vremen je da mu posvetimo posebnu temu.


MOD EDIT:

E ovako drugari.

Ko nema godinu dana staza na forumu i 250 poruka ne može da se oglasi u temi da nudi nalog za Disney.

Ako neko ponudi, report, pa ćemo sankcionisati, kao i ako neko od takvih ponude preko PM.

##
Kada/ako se budu pojavili titlovi (na srpskom, hrvatskom, bosanskom) biće javljeno. Nemojte više pitati za njih. Hvala na razumevanju.
 
Poslednja izmena od urednika:
Turska je na spisku, tako da verovatno da ćemo moći. Pitanje, da li će biti jeftinije.
Oni su malo komplikovani jer se negde nude kao Disney+, negde kao Disney+ i Star, negde kao Disney Hotstar pa ne možeš da koristiš nalog bez VPN-a.
Kod nas će verovatno ići kao Disney+ i Star što je po meni najidealnija kombinacija.
 
Dzaba sve to ako ne bude lokalizovan.
 
Verujem da će dobar deo biti lokalizovan, Disney crtaći skoro sigurno, radili su na lokalizaciji i sinhronizaciji, Nat Geo sadržaj je svakako već lokalizovan, a i dobar deo Star kataloga valjda ide na FOX kanalima, tako da imaju već dosta gotovih titlova.
 
Kod Disney+ bese imaju da uplatis za godinu dana pa da te izadje povoljnije? Ako je tako i ako moze na Tursku... To ce da bude fenomenalno.
 
A kad uzimate te turske varijante, da li mora preko kompa da se gledq ili radi normalno i na TV aplikaciji?
 
 
A kad uzimate te turske varijante, da li mora preko kompa da se gledq ili radi normalno i na TV aplikaciji?
Fora je da koristis recimo mesec dana aplikaciju, ostavis sve podatke za registrovanje cak i broj telefona (ako ne ostavis broj, u slucaju Netflix-a ti posle trazi potvrdu sms kodom ali trazi i da broj bude iz TR), "zapamtis" tu karticu za placanje i onda nekih recimo 10 dana pre isteka mesecne pretplate otkazes pretplatu. Kada istekne pretplata, povezes se preko VPN-a na Tursku, kada ti ponudi placanje Turskim Lirama to je to. Mozda je ovo poprilicno laicki objasnjeno ali to je bukvalno to.
 
D+ zasad ne traži broj telefona prilikom registracije. Čak ni validna email adresa nije obavezna.
A to sa Turskom ćemo videti tek kada se naplata pokrene.
 
Sjajna vest, jedva čekam. Kad bi se uzeo preko Turske da li bi bilo srpskih prevoda? Ne znam kako to funkcioniše na Netflixu.
 
Ako bude uopšte srpskih, ali da, čim pišu u ovoj temi onda bi verovatano bilo ako se uzme preko Turske.
Vidimo i sami koliko imamo prevoda na Netflixu, ako ih ima 30-40 i 5 sinhronizacija. Hrvatske ne računam, jer je to namenjeno njima
 
Pa da, pod uslovom da sadržaj bude lokalizovan, naravno. Ako nema prevoda preko Turske onda je besmisleno tako uzimati. A sad da li je srpski ili hrvatski meni je svejedno, bitno da ima prevod.
 
Ako bude uopšte srpskih, ali da, čim pišu u ovoj temi onda bi verovatano bilo ako se uzme preko Turske.
Vidimo i sami koliko imamo prevoda na Netflixu, ako ih ima 30-40 i 5 sinhronizacija. Hrvatske ne računam, jer je to namenjeno njima

Trenutno na D+ svima su dostupni svi titlovi koje oni nude što je malo iritantno jer je dugačak spisak.
Isto i sa audio zapisima.
 
Шта нуде од звука? Долби дигитал + уз атмос макс?
 
Шта нуде од звука? Долби дигитал + уз атмос макс?
Za sadržaj koji nije na engleskom znam da je max DD+, a za engleski sadržaj znam da je bolji kvalitet, ali nisam siguran.
 
Horror. platforma se jos nije pojavila, vec trazite rupe u saksiji.
Vec sam pisao da sam na thailandu platio 20e za godinu dana (ni nema krace) i bas sam zadovoljan. obzirom da je standard isti i u sr, osim ako se zanemari da smo tigar, mozda i cena budde ista.
 
Ako bude ta cena uzeo bih pretplatu samo zbog Simpsonovih.
 
Negde sam procitao da je Disney+ i ESPN + pod istom firmom,jel moze jednom pretplatom da se gleda i jedno i drugo?
 
The Disney Bundle includes Hulu, Disney+, and ESPN+ for just $13.99/month.
Svasta ima :)

disneyplus.png
 
Horror. platforma se jos nije pojavila, vec trazite rupe u saksiji.
Vec sam pisao da sam na thailandu platio 20e za godinu dana (ni nema krace) i bas sam zadovoljan. obzirom da je standard isti i u sr, osim ako se zanemari da smo tigar, mozda i cena budde ista.
Koliko uređaja može istovremeno?
 
 

Proradila ova stranica za preview, nažalost na engleskom je, dok je kod Rumuna, Bugara i Mađara npr. lokalizovana na njihove jezike, ovo je možda još jedan znak da neće biti lokalizovano, ali ipak nadajmo se najboljem...
 
Većina Mađara ne govori strani jezik a i svoj toliko čuvaju da nikakav servis bez lokalizacije nema šanse da uspe na njihovom prostoru.


HU.jpg


Hrvati izgleda dobijaju ono što i mi.


HR.jpg
 
Nazad
Vrh Dno