Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Nikakav VPN, sve ide bez toga. Ja sam uzimao na eneba ili g2a kartice za dopunu.
 
Ne treba ti.
 
Npraviš turski Apple ID, kupiš na internetu gift karticu za turski App Store, ubaciš i pretplatiš se.

Možeš napraviti Turski Apple ID bez Apple uređaja i bez Turske platne kartice?
 
Dobro, znaci kreiram turski itunes, (pretpostavljam da moram i dizni+ nalog da kreiram preko aplikacije koju budem skinuo sa turskog stora), ubacim pretplatu i posle toga mogu da se logujem na bilo koji uredjaj?
 
Da li vam radi Disney+ na Yettel mobilnom internetu? Primetio sam da mi aplikacija prikazuje da nemam interneta i kad se izlogujem prikazuje mi error 93. Međutim, kada koristim Disney+ preko VPN-a (nebitno da li je postavljena Turska ili Srbija) radi normalno. Takođe radi normalno na Supernova internetu…
 

Prilozi

  • 61C24D30-BABB-41D0-B763-A80D99351363.png
    61C24D30-BABB-41D0-B763-A80D99351363.png
    442.8 KB · Pregleda: 21
  • 767B0E4E-1379-4FD7-9A6A-C75257101365.jpeg
    767B0E4E-1379-4FD7-9A6A-C75257101365.jpeg
    47.7 KB · Pregleda: 21
Jel imaš neki DNS setovan tipa Adguard ?
 
Nije potreban nikakav VPN, nađe se bilo koja lokacija u Turskoj, restoran, hotel ili univerzitet, upiše na web strani https://appleid.apple.com/account na kompu adresa i ono što traže, a za verifikaciju naloga upiši tvoj broj telefona 😃
 
Upravo sam razgovarao sa korisničkom službom u vezi titlova na srpskom.
Dobio sam otključan nalog na 24 sata da probam ima li ili nema titlova, kojih na žalost nema bar na sadržajima koje sam sada probao...
Zahvalili su se na interesovanju i , navodno, će preneti tehničkoj službi.
Toliko o Disney + Srbija.
1677686706802.png
 
Neće ih ni biti u skorije vreme.Mislim da ću da otkazem kad prodje godinu dana.
 
Ja ih redovno kontaktiram i smaram što preko korisničke službe tako i preko mejlova. Za sada uvek isti odgovor.
 
Mogu reći što se tiče filmova i filmskih klasika, Disney+ je ispred netflixa i HBO. Kao što se svi slažemo, glupo što nema naših titlova ali meni ne smeta da stavim engleski titl (Isključivo zbog nejasnoća kad kažu nešto a ne razumem šta je rečeno).
 
Nemaju ni oni engleske prevode za sve, mada koliko sam video to je u manjem broju nego Netflix.
Npr, film "Good bye Lenin" nema nikakav prevod, "22 Bullets" takođe.
 
Uplatio sam mesecnu pretplatu i imao sam novca na kartici za 2 meseca.
6. marta mi pretplata istekla i nisu mogli da mi produze jer nisam imao novca, stizali mi i mejlovi da apdejtujem karticu i slicno ali Disney mi radi sasvim normalno i sve pusta da gledam.
Cak i danas kad sam uplatio novac na karticu nista mi nisu skinuli a sve i dalje dozvoljava da pustam.
Jel imao ko iskustva sa ovim? Da slobodno koristim ovako free ili da ipak obnovim i ponovo uplatim?
 
Uplatio sam mesecnu pretplatu i imao sam novca na kartici za 2 meseca.
6. marta mi pretplata istekla i nisu mogli da mi produze jer nisam imao novca, stizali mi i mejlovi da apdejtujem karticu i slicno ali Disney mi radi sasvim normalno i sve pusta da gledam.
Cak i danas kad sam uplatio novac na karticu nista mi nisu skinuli a sve i dalje dozvoljava da pustam.
Jel imao ko iskustva sa ovim? Da slobodno koristim ovako free ili da ipak obnovim i ponovo uplatim?
Samo ubaci novac ako hoces da produzavas pretplatu, skinuce u nekom trenutku. Meni tako skinulo tek sledeci mesec 2x, za prosli neplaceni i tekuci, a mogao sam da gledam streamove. Tako da to "free" ce biti naplaceno u nekom trenutku kad na kartici bude para.
 
Dodali su Arrested Development, ali samo prve 3 sezone.
 
Na koju foru kreirate turski apple id? Meni ne dozvoljava kreiranje naloga sa turskom adresom bez turske kartice.
 
Hm, danas mi je prijavio da nemam vise subscription iako su otprilike ostala jos 2 meseca (uplatio 16.6.2022. preko Turske). Da li se nekome nesto slicno desilo?
 
I meni! I Netflix poslao mail da poskupljulje na 130 TL!: :D

Možda je ovo način da nas navuku na višu cijenu?
 
Poslednja izmena:
Isto i kod mene, otkazana pretplata za D+ preko Turske.
 
Nazad
Vrh Dno