Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Ja se razmišljam da otkažem i ponovo reaktiviram nalog kada bude nekog novog sadržaja. Sada, recimo nema ništa pametno da se gleda.
Pametnije mi je da reaktiviram nalog u oktobru kada izađu sve epizode She-Hulk i Andor.
 
Ja se razmišljam da otkažem i ponovo reaktiviram nalog kada bude nekog novog sadržaja. Sada, recimo nema ništa pametno da se gleda.
Pametnije mi je da reaktiviram nalog u oktobru kada izađu sve epizode She-Hulk i Andor.
S obzirom da ima sve vise servisa, ja sam se opredelio bas za tu strategiju - menjam povremeno naloge, trenutno otkazao Prime a platio Dizni, pa kad to izgustiram onda cu da vidim koji sledeci... isto radim i sa servisima za muziku, mada mi je tu Spotify nekako ubedljivo najbolji (Deezer ne racunam, imam ga u okviru pretplate za mob pa je uvek tu).
Lepo bi bilo da sky showtime bude u okvieu paketa kod SBB kao i HBO, da mi smanji broj servisa u rotaciji... :)
 
Stiže i treća sezona The Orville na Disney+ početkom avgusta.
 
Interesantno da je to Hulu original koji danas ima premieru i na D+.
1659703855248.png
 
Da li ima neko da je uspeo uspeo da odradi godisnju preplatu preko Turskog naloga i da zeli da je podeli ?

Hvala
 
Cini mi se da ce striming servisi pojesti sami sebe
 
U tekstu na TheVerge koji je linkovan stoji: "The company expects to expand the ad tier internationally in 2023.", a iz naslova teksta na Benču se da zaključiti da će ovo biti primenljivo kod nas od 8. decembra ove godine.
 
Ne pada mi na pamet da plaćam istu cenu a da sadržaj gledam uz reklame.
 
Cenim da ko je kupio godisnju pretplatu po starom nece imati reklame do isteka te pretplate.
Kasnije cemo videti, nije samo resenje koje se zavrsava na ***rent vec i ono koje se zavrsava na ***ska :)
 
Dobar dan, ljudi, ima li prevoda?
 
Nema prevoda, znaci ne spamujte temu vise sa pitanjima, kad se pojavi prevoda bice sigurno neko zvanicno obavestenje od kompanije, a ne da mi jedni drugi javljamo da li ima...
 
svako sledeće postavljanje pitanja "ima li prevoda" povlači za sobom udaljenje sa teme. hvala na razumevanju
 
Aplikacija je skoro dobila opciju automatskog puštanja sledeće epizode, ali nekad radi, nekad ne. A i vreme od kraja jedne epizode, do pojavljivanja dugmeta za sledeću epizodu (a i sam counter) su predugački.

Nisam uspeo da nađem opciju da sklonim neki naslov iz "Continue watching" liste. Jel ima neko rešenje za ovo?

svako sledeće postavljanje pitanja "ima li prevoda" povlači za sobom udaljenje sa teme. hvala na razumevanju
Ja ne znam zašto se ne uvedu kazneni poeni za ponavljanje pitanja sa iste ili poslednje dve strane.
 
Nazad
Vrh Dno