Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Да ли су у међуврену на Дизни+ Србија омогућили спрски или хрватски превод?
 
Знам да би најбоље било да лично проверим тако што бих се претпалтио али нећу да ризикујем зато што енглески не знам најбоље и што не бих добио пут емотивни доживљај због могућег недостатка превода, па зато питам.
 
Јел макар има титл на енглеском?
 
До тада сам осуђен на Аполон и HBO MAX.
Хвала на одговору.
 
Dakle od trenutno dostupnih servisa kod nas, potpuno su lokalizovani samo HBO Max, Pickbox i Apolon.
Imamo Netflix koji je delimično lokalizovan na hrvatski, te Prime Video sa svega nekoliko lokalizovanih naslova.
 
Dakle od trenutno dostupnih servisa kod nas, potpuno su lokalizovani samo HBO Max, Pickbox i Apolon.
Imamo Netflix koji je delimično lokalizovan na hrvatski, te Prime Video sa svega nekoliko lokalizovanih naslova.
Imaš i ruski servis Start, sve je prevedeno na srpski i dostupno kod nas!
start.ru
 
Аудио оригинал или синхронизовано на руски?
Руси обично све синхронизују...
 
Ima jedno 15-tak svetskih jezika, ali naš maternji još uvek nije ubačen.
Uopšte jezici bivše SFRJ nema
 
Ne vezano za Disney, ne znam da li ima prevod. Čitam da nema. Što se tiče Netflixa jedina serija koja ima srpski prevod na koju sam naišao je House of cards.
 
Ne vezano za Disney, ne znam da li ima prevod. Čitam da nema. Što se tiče Netflixa jedina serija koja ima srpski prevod na koju sam naišao je House of cards.
Srpski titlovi:
Narcos, Shadowhunters, Mako Mermaids, Seven Deadly Sins, Orange is the New Black, Fuller House, House of Cards, Grace and Frankie, Marco Polo, The Ranch, Unbreakable Kimmy Schmidt, Making a Murder, Chef’s Table, Bloodline, The Do-over, The Ridiculous 6, Love, Beasts of No Nation, Master of None

Srpski audio:
Masha and the Bear, SpongeBob Squarepants: Sponge on the Run, Mitchell protiv strojeva, Mia and Me, Bad Blood, Abby Hatcher
 
Podsećam da sam zainteresovan za acc share, pm please :)
 
otvorite posebnu temu u vezi titlova (na domaćem jeziku) na striming platformama. hvala na razumevanju
 
I ovaj Disney je pun da ne kažem čega.
Ono što se meni gleda je nedostupno na našoj teritoriji, što nema nikakvog smisla.

orville1.png


sa VPN-om


orville2.png


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

banner1.png


sa VPN-om

banner2.png
 
Pa ovo je Hulu serija, nema razloga da je ne uključe u Star katalog... Biće kasnije verovatno, negde sam pročitao da je u planu da sve više sadržaja sa Hulu servisa bude ponuđeno u Star delu Disney+.
 
Pustio sinoć posle Kenobija Dr. Strange zadnji na mom LG oled65c11, nešto 4k HDR 10, IMAX tralala, nisam jos video bolju sliku na nekom sadržaju. Bukvalno savršeno. Ne znam kakvi su Samsung 4K HDR novi TV, ali ovi Oledi su čista perverzija i vrede svakog evra. 🤘❤️
 
Mnoge Hulu serije kod nas drže HBO i Amazon Prime Video. Možda se pojavi i na nekom od tih servisa
 
Pustio sinoć posle Kenobija Dr. Strange zadnji na mom LG oled65c11, nešto 4k HDR 10, IMAX tralala, nisam jos video bolju sliku na nekom sadržaju. Bukvalno savršeno. Ne znam kakvi su Samsung 4K HDR novi TV, ali ovi Oledi su čista perverzija i vrede svakog evra. 🤘❤️
Takođe odgledao nekoliko naslova do sada (Mandalorian, prvi Dr. Strange, Shang Chi) i potpuno se slažem da je kvalitet izvanredan (naročito na IMAX Enhanced DV materijalu). Odoka mi se čini da je bolji od ekvivalentnog sadržaja na Netflix-u (mada oni nemaju IMAX Enhanced naslova).

Takođe mi se baš sviđa što u STAR katalogu ima nekih starijih serija, tipa sav Dosije X na jednom mestu :)

Aplikacija odlično radi na Google TV i sviđa mi se UI, mada bih voleo da su kontrole za reprodukciju malo bolje, na primer, da može da se premotava pomoću klizača, a ne samo pomoću dugmadi.
 
Meni je glupo što na Android TV nema opcije za promenu izgleda i veličine titlova unutar aplikacije nego se mora ići na podešavanja Android sistema i tamo birati (a i nije neki izbor)
 
Pa ovo je Hulu serija, nema razloga da je ne uključe u Star katalog... Biće kasnije verovatno, negde sam pročitao da je u planu da sve više sadržaja sa Hulu servisa bude ponuđeno u Star delu Disney+.

Hulu kao i 20th century fox su u vlasništvu Disney-a. Sva prava su njihova.

Mnoge Hulu serije kod nas drže HBO i Amazon Prime Video. Možda se pojavi i na nekom od tih servisa

Na primer koje?
 
Pa da, nije licenciran sadržaj, zato pretpostavljam da će se pojaviti u Star katalogu u nekom trenutku. Njihovo je vlasništvo.
 
Nazad
Vrh Dno