Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Ne znam zasto meni izbaci black screen u Firefox, Brave kad idem na sign up.
Turski IP sa Cyberghost VPN
Mozda je guzva sada?

Edit
Na telefonu isto black screen.
Drugi VPN treba?
Jel radi onaj free Windscribe?
 
Au šta je ovo bre?
Na 4G na telefonu Turski IP sa Cyberghost ili Windscribe Disney app zakucava samo.
Da nije nešto do ovog Oneplus 8?
Zezao me HBO nisam imao uopšte na play, ali HBO max ima sada.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220615-143717.jpg
    Screenshot_20220615-143717.jpg
    35.2 KB · Pregleda: 59
  • Screenshot_20220615-144038.jpg
    Screenshot_20220615-144038.jpg
    129.6 KB · Pregleda: 58
  • Screenshot_20220615-144121.jpg
    Screenshot_20220615-144121.jpg
    170.6 KB · Pregleda: 56
Ja sam zainteresovan za standardnu grupu (ne preko Turske). Ako imate slobodno mesto javite u pp.
 
Našao sam na Eneba jeftinije, izađe 25eur što je oko 3000rsd.

Jedna napomena samo - šaljem i dokaze o plaćanju i računam nbs srednji kurs - apsolutno nemam nameru da zarađuejm na ovome.
Ostalo jedno mesto.
Može li link? ne nalazim disney na eneba.
Da li je to UK redeem ili si nešto drugo radio?
 
Zainteresovan sam za Disney+ ako neko ima pretplatu za naš region sa jednim slobodnim mestom?
Neka mi se javi na pp.
Hvala.
 
Pozdrav svima. Jutros sam do kasno razmišljao kako mogu uspeti D+ uzeti preko Turske. Jer je stvarno razlika velika. Pogotovo za jednog studenta

Napravio sam novi gmail nalog i povezao karticu na taj nalog. Zatim sam na android telefonu otvorio nalog novi na telefonu (ima opcija kada daješ nekom telefon kao novi nalog) ide se podešavanja zatim korisnici i nalozi i onda više korisnika. I tu sam ušao kao gost.
Kao da sam ceo telefon ponovo pokrenuo. Ulogovao sam se preko novog gmail-a na google play.
Zatim sam skinuo vpn WeVPN (skineš na androidu i dobiješ 7 dana besplatno samo trebaš odjaviti pretplatu na vreme)
Ukljucio vpn na Tursku i skinuo disney+ app. Pokrenuo app i napravio nalog. Takodje ako ste ranije napravio nalog i kliknuo da platim preko google pay.
Malo više muke ali za sadržaj koji se nudi isplati se dati i više.
Nadam se da ću kroz koju godinu moći i legalan platiti. A do tada neka ide ovako.

Mane su titlovi i sinhronizacija. Meni ne toliko bitna.

Prednost je svakako bolji kvalitet slike i zvuk. I odličan sadržaj, meni je interesantniji i od HBOmax-a

Ako sam nekom pomogao drago mi je

Taj novi nalog na gmail si napravio sa naseg ip, i verifikovao nasim brojem telefona? Pa si posle promenio ip i google play na tursku i odradio pretplatu?
 
Zainteresovan sam za mesto u Disney+ a za uzvrat nudim mesto na HBO Max nalogu. Javite se u pp.
 
Taj novi nalog na gmail si napravio sa naseg ip, i verifikovao nasim brojem telefona? Pa si posle promenio ip i google play na tursku i odradio pretplatu?
Nalog nisam verifikovao brojem telefona nisu tražili. Sve ostalo je tako kako si rekao. Ali moraš iz google play-a potpuno da ukloniš tvoj trenutni nalog.
Mislim ne znam možda i ne moraš ali ja sam tako
Pokrenuo sam ponovna podešavanja za google play
 
Uspeo sam preko bluestacks da odradim kupovinu na tursku. Mislim da je ovo najlaksi i najbolji nacin za tursku jer se moze koristiti postojeci D+ nalog i ne zahteva kupovinu na drugim sajtovima.
1. instalacija bluestacks (ili mozda neki drugi android emulator)
2. potrebno je otvoriti novi google nalog. nije potrebna verifikacija telefona
3. dodati bilo koju platnu karticu na taj nalog i prilikom dodavanja izabrati zemlju tursku i postal code 34000. ja sam dodao karticu koja je vec vezana za moj glavni google nalog.
google ce da skine par lira radi verifikacije. ako skine rsd, onda nije dobro.
4. instalirati diseny i ulogovati se
5. pokrenuti proces placanja (sve do izbora izmedju mesec dana i godinu dana).
ja sam proces poceo na racunaru bez vpn pa mi je nakon login stajala opcija "complete subscription".

6. tek se sada pali vpn na tursku
7. klik na godinu dana (ili mesec) i google bi trebao da otvori svoj meni za izbor kartice
8. treba potvrditi sifrom google naloga i nakon toga upitnik o zastiti.

Nista posebno novo u odnosu na druge metode, ali meni definitivno prednost u odnosu na prebacivanje sopstvenog naloga na tursku ili koriscenja bezveze maila za D+.
Molim samo ljude da me ne pitaju za mesto u grupi jer grupa ne postoji. Rado cu pomoci odgovorom na pitanje u temi ako nesto nije jasno
 
Само да не буде као са Netflix, да учимо/обнављамо енглески и комшијски, а за то још и да плаћамо. Хау јес ноу.
 
Ne znam zasto meni izbaci black screen u Firefox, Brave kad idem na sign up.
Turski IP sa Cyberghost VPN
Mozda je guzva sada?

Edit
Na telefonu isto black screen.
Drugi VPN treba?
Jel radi onaj free Windscribe?

Au šta je ovo bre?
Na 4G na telefonu Turski IP sa Cyberghost ili Windscribe Disney app zakucava samo.
Da nije nešto do ovog Oneplus 8?
Zezao me HBO nisam imao uopšte na play, ali HBO max ima sada.
Ljudi neka pomoć oko ovoga? Šta raditi?
 
Titlovi, dabovi na srpsko-hrvatskom, jok. Zna li se timeline kad će to biti dostupno? Trenutna pretplata mi je beskorisna.
 
Titlovi, dabovi na srpsko-hrvatskom, jok. Zna li se timeline kad će to biti dostupno? Trenutna pretplata mi je beskorisna.
Možda za nekih 4-5 god ili nikad (lično više verujem u opciju 2). Kao što su i rekli: „lokalizacija je u planu” - isto ono što i Netflix davne 2016. kada je došao u Srbiju. Pritom važno je napomenuti da je Dizni već poznat po praznim obećanjima, kao kada je npr. 2012. obećao sinhro. Dizni kanala, pa evo 10 god kasnije ništa od toga. Po tom pitanju bismo se trebali ugledati na Island, gde je Dizni takođe krenuo bez ikakve lokalizacije, pa je fino jedno od ministarstava zahtevalo da se dodaju makar već postojeće sinhro. dečjih programa (islandski govori malo više od 300 hiljada ljudi, a srpski, zvanično od 2009, više od 12 miliona). Mada, u drugu ruku, mi još ni nemamo Vladu, kao ni zvanične rezultate izbora koji su bili pre više od dva meseca : ' (
 
Само да не буде као са Netflix, да учимо/обнављамо енглески и комшијски, а за то још и да плаћамо. Хау јес ноу.
Drugo je Netflix.
Disney je kao kompanija mnogo starija od Netflix-a, njihove sadržaje gledamo na našim prostorima tako reći od kada postoje bioskopi i televizija.
Ima već gomila urađenih što sinhronizacija što titlova sadržaja tako da je to ogromna prednost za Disney.
Disney+ je mala tehnička evolucija tog istog sadržaja u skladu sa današnjim vremenom, i samo treba malo vremena da se ta "građa" update-uje u novu aplikaciju.
Nemoj da ste na kraj srca biće to sve kako treba, imaju daleko više atraktivnijeg sadržaja za gledanje nego HBO i Netflix zajedno
 
vpn samo prilikom placanja, inace zakucava i crn ekran. Znaju za sve velike VPN provajdere i blokirani su
ova izjava mi nije bas jasna, jer ako se pokrene zahtev za pretplatu bez vpn pokazace cene za nas region?
takodje preko kompa ne nudi google placanje , znaci mora sa telefona ili android emulatora.

Ili mislis fazon pokrenes zahtev za placanje pokaze ti dinarsku cenu ali onda odes na google i posto je account na tursku onda placanje predje na lire?
Kads si pravio novi nalog nisi koristio vpn turski i kako bez telefona , meni uvek trazi ?
 
Poslednja izmena:
Procitaj moj post par postova iznad
 
Nazad
Vrh Dno