Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

I kod mene na TVu i telefonu.
 
evo proradi im i sajt, sad ucitava lepo i za nas region :D
 
ih zakljucase ga izgleda sad , ne moze da se gleda nista , a moglo je.. ocigledno da cekaju zvanicno otvaranje tj. ceremoniju u regionu u onih famoznih 21h sto je vec spominjano...
 
ih zakljucase ga izgleda sad , ne moze da se gleda nista , a moglo je.. ocigledno da cekaju zvanicno otvaranje tj. ceremoniju u regionu u onih famoznih 21h sto je vec spominjano...
Kod mene i dalje radi.
 
I kod mene radi, naravno kao što je i očekivano, od titlova ni traga ni glasa, niti srpskih, niti hrvatskih.
 
Mogli su bar kao Max, da omoguće u aplikaciji, da se pogleda čega sve ima i kako izgleda.
 
Koga zanima, ne prolaze nase kartice za turski region.
Screenshot_20220614-014958_Chrome.png
 
Poslednja izmena:
Evo sad skinuo aplikaciju preko Eona i sve radi, biće i titlova brzo, eno ima slovenačkih i titlova i nadsinhronizacije, uzeće bioskopsku verziju i eto na srpskom
 
Ja sam probao da pričam sa live podrškom na sajtu oko lokalizacije na srpskom, oni su mi tražili da odradim neku verifikaciju, ne znam da li je to da bi proverili da li sam pretplaćen na njihovu uslugu ili?
 
Pa i za Srbiju iako mi je verifikovan nalog na srpski broj, kada hocu Tursku, trazi turski broj a moj na nalogu stoji. :D
Tako da nema pravila.
 
Najbolje da pravimo grupe kad budu dostupni prevodi a nadam se da ce neko ovde javiti kad se to desi.😁
 
Ako neko bude uzimao Disney+ može da računa na mene na godinu dana. Za uzvrat dajem Steam nalog na Argentinu koji mi je višak (wallet valuta je ARS, dopuna preko wallet kodova) potpuna kontrola naloga sa mejlom za koji je vezan.
 
Pa i za Srbiju iako mi je verifikovan nalog na srpski broj, kada hocu Tursku, trazi turski broj a moj na nalogu stoji. :D
Tako da nema pravila.
Jel pričaš za Netflix ili Disney?
Za Disney nisi mogao da koristiš mesec dana pa otkažeš, jer nije još počeo sa radom.
 
Ima i aplikacija na VIDAA Hisense televizorima.
 
Za Netflix naravno. Onda aktivirao argentinski bez ikakvih problema, malo je skuplji i sad mi je istekao, nisam jos uplatio jer nisam prethodni mesec upalio Netflix.
Videcemo za Disney, ali sumnjam da ce ici sve glatko.
 
Grešim ili nema neki trial period, tipa nedelju dana?
 
I kakav je zakljucak? Da li moze Turska ili ne?
 
proradi i meni sada disney+, sinoc mi je radilo pa onda nije.. jutros kad sam restartovao ruter odjednom proradi, neki bug verovatno bio oko neta .. :D
uglavnom, skinuo sad preko amazon sticka tj. iz njegovog app store-a direktno aplikaciju i radi super sve, ostaje zal za titlovima ali verujem da ce ih biti do kraja ove godine , videcemo.. :D
 
Nazad
Vrh Dno