Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Ako lokalizuju servis uzimam regularno pretplatu, ako ne idemo preko Turske, pa ćemo i to deliti na četiri dela... Oni neće propasti svakako, a ja ću imati svoju neku satisfakciju. 😀
Neće biti moguće uzeti tursku pretplatu na turski Disney+ bez kreditne/debitne kartice izdate u Turskoj.
 
Turski Apple ID + gift cards, to je plan. Videćemo hoće li moći tako, pretpostavljam da hoće.
 
Previse cimanja oko necega sto ce biti dostupno besplatno kao i do sada. Kao da ce imati sve serije i filmove ovog sveta.
Ajde Netflix i HBO placam, a ne gledam. Ovo ako je previse skupo i trazi 10 koraka aktivacije, meh.
Gledacu kao i do sada sve sto je dolazilo sa Disney+ u dva klika.
Sa punim prevodom na srpski naravno. :p
 
Ja se isto sećam da je svojevremeno bilo pakao aktivirati Disney+ preko VPN-a, dobijao sam gratis pretplatu uz Xbox Game Pass i nisam niti jednom uspeo da je aktiviram, jer je tražio USA karticu, tada je još doduše bio dostupan samo u USA.

Da li su nešto u međuvremenu menjali, pojma nemam.
 
Ažurirali preview stranicu, 8 evra mesečno, na godišnjem nivou 80 dakle 2 meseca gratisa.
 
Kakvi paceri, samo dva meseca free, ako se uzme godišnja pretplata. Dok recimo Česima daju 4 meseca free, plus lokalizovan servis.
 
Pa to je stvarno katastrofa onda, u poredjenju sa Cesima. Nema sanse da cu da im to placam. Cekam skyShowTIME
 
Šaljite im mejlove na:
[email protected]
[email protected]

Ja sam poslao pre 3 dana odgovorili danas, mada automatski odgovor, ali bolje da pokušamo i da dođu kod nas sa lokalizacijom
 

Prilozi

  • IMG_20220525_185738.jpg
    IMG_20220525_185738.jpg
    179.2 KB · Pregleda: 98
Izgleda da od zemalja regiona samo Crna Gora i BiH neće dobiti Disney Plus 14.6.
 
Hoće, najavili su za sve države tzv. Adria regije. To uvek ide u paketu.
 
Hoće li biti neki trial za dizni?
 
Mađari i Poljaci oko 6.35 eura, Rumuni 6 a Turci 2 evra.
Dobro, mi kao ekonomski tigar, smo nivo sa Slovenijom.
 
Dizni sa svojim sadržajem ne vredi tih 8 evra mesečno (poredeći sa nekim drugim servisima).
 
Pa dva vredi :D medjutim sve smo blize ponovo torrentima, sa ovako puno servisa.
 
Inače, jel može neko da pojasni zašto je i Disney+ i Netflix toliko jeftin u Turskoj? Nisam baš upućen u situaciju, ali ovo je bukvalno kod njih za džabe...
 
Valjda je turska lira pukla i ne vredi nista, tamo inflacija divlja.
 
Znači i kod nas 2 eur do kraja godine
 
Biće oko 2000 RSD godinu dana preko Turske, jedino to dolazi u obzir što se mene tiče. Skoro godinu dana plaćam preko US Apple ID, nikakav problem da se odradi i preko Turkey, pet minuta posla.
 
Biće oko 2000 RSD godinu dana preko Turske, jedino to dolazi u obzir što se mene tiče. Skoro godinu dana plaćam preko US Apple ID, nikakav problem da se odradi i preko Turkey, pet minuta posla.
Bi li nas mogao prosvetliti oko procedure jerbo je drugi kolega rekao da naše kartice neće moći?
Možda D+ veruje apple lokaciji, a ti si uspeo da prevariš njih za adresu. Tako smo radili za spotify i paypal pre dosta godina.
 
Napraviš nalog na tursku bez načina plaćanja, pa onda gift kartice da dopuniš - i onda apple skida pretplatu za dizni, a ne dizni direktno.
 
Nazad
Vrh Dno