Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Pa ne može HBO da piratski prikazuje sadržaj za koji neka druga kompanija ima prava. Nisu oni svojom voljom izbacili Dizni sadržaj, nego su morali. Kome treba Dizni sadržaj, taj treba da koristi Dizni+.
 
Da li je neko već koristio pretplatu na Disney+ preko Google play store?
 
Koristio sam preko Google Play-a i preko Apple ID bez problema.
 
Ažurirana Preview stranica, ostao je engleski jezik, još jedan loš znak za potencijalnu lokalizaciju, budući da je recimo kod Mađara prevedena na mađarski.

 
Ja imam na srpskom kad udjem na sajt samo da prebacis u sekciji...
 
Gde tačno imaš? Ako je u onoj sekciji dole Privacy Policy, to smo utvrdili da je stajalo uvek, još iz doba dok smo imali srpski sajt Disney XD kanala.

Glavna stranica je na engleskom i piše "Start streaming 14 June", to na ostalim regionima piše njihovim matičnim jezikom.
 
E krastavac,onda.Dok ne bude na srpskom ili hrvatskom,necu im placati...
 
E krastavac,onda.Dok ne bude na srpskom ili hrvatskom,necu im placati...
Takođe, svakako sve na engleskom ima već u HD i 4k kvalitetu po torentima i forumima što da im plaćam, ajde da je bar srpski prevod i sinhronizacija pa da se vredi platiti...
Gde tačno imaš? Ako je u onoj sekciji dole Privacy Policy, to smo utvrdili da je stajalo uvek, još iz doba dok smo imali srpski sajt Disney XD kanala.
Sada su dodali i hrvatski i baltičke jezike, a njih nije bilo pre, moguće da se ipak nešto dešava u pozadini 🤔
 
Nije valjda da ce nas ostaviti bez svih do sada filmova koji su bili na HBO sa sinhronizacijom i prevodima?
 
Nije valjda da ce nas ostaviti bez svih do sada filmova koji su bili na HBO sa sinhronizacijom i prevodima?
Sve je moguce, oni su novac za prevodjenje i sinhronizaciju tih filmova zaradili od kupljenih bioskopskih karata, u svakom slucaju nadajmo se najboljem...
 
Nije valjda da ce nas ostaviti bez svih do sada filmova koji su bili na HBO sa sinhronizacijom i prevodima?
Pa kako stvari stoje, vrlo je moguće.

Što je najgore, pre nekoliko godina su prestali i sa prodajom svojih sinhronizovanih filmova na DVD/Bluray izdanjima kod nas, pa je zajednici koja se bavi piraterijom jedini način čuvanja tih filmova sa sinhronizacijom bio da ih skinu sa HBO Go, kako sada više toga nema, i u slučaju da D+ zaista krene bez lokalizacije, ostajemo bez načina za gledanje tih filmova na našem jeziku kod kuće.
 
Kad vec spominjes pirateriju, ubacivace bioskopski audio ako do toga dodje. Sto bi rekli bilje ista nego nista.
 
20220422-013944.jpg
 
Vladimir Lučić, direktor Telekoma, juče na Euronews-u rekao kako je Disney+ otkupio Državnog službenika i Dug moru. Izgleda da će biti i domaćih naslova.
 
Vrlo je velika razlika između otkupio i kupio prava na emitovanje😀
 
Sve dok ima opcija da se sve gleda u originalu, ja zadovoljan, nek' lokalizuju šta god hoće.
 
Lepo bi bilo da i MTS ubaci Disney+ u ponudu kao HBO. Da im se zahvale za saradnju.
 
Nadam se da će ovako biti i sa nama, i još izgleda da mi jedini (EX-YU, Bugarska, Baltik) i dalje nemamo zvanične instagram/fejsbuk profile
 

Prilozi

  • IMG_20220428_130601.jpg
    IMG_20220428_130601.jpg
    51.6 KB · Pregleda: 122
Svakako bi bilo čudno da ne puste sinhronizaciju na onim naslovima za koje ona već postoji. Ne znam šta ih sprečava u tome kad to nije nikakav trošak.
 
Mene zanima da li će biti sinhronizovana X-Men animirana serija iz 1992 uz koju smo odrastali
 
Interesantna ponuda za Tursku.

278705293-433258215228075-8454347561867790256-n.jpg
 
O pa to mu dodje 280 TL (2200 dinara) za 12 meseci, a može 4 strima istovremeno onda je to 550 dinara za godinu dana za jednu osobu. Deluje too good to be true. Valjda će da prime srpske kartice i da može da se plati po turskim cenama
 
Ma ovo je džabe, ne razumem kako oni za sve uvek imaju najpovoljniju ponudu...
 
Nazad
Vrh Dno