Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Meni ističe godišnja u junu, do sada mi je stajalo da će se obnoviti za 650 TL, ali sad pogledah, promenili, sad kaže 1350 TL. U samoj aplikaciji takođe stoje nove cene. Mada i sa 100% poskupljenjem cena je opet više nego duplo manja nego kod nas :)
Kad odem u postavke telefona > subscriptions i kliknem na “See all plans” kod Disney+ prikazuje mi ovaj neki plan sa starom cenom. Kakav je to sad Basic?

IMG_3345.png
 
Sad proverih, potpuno isto mi prikazuje kao tebi kada idem na "See all plans", ali mi nije jasno, kaže "US only", što bi reklo da je samo za SAD, ali cena navedena u lirama :) Malo ću istražiti...

U krajnjem slučaju, ni ova nova godišnja cena me neće odbiti da produžim, to je cca 3,3 € mesečno kada se preračuna.
 
  • Like
Reagovanja: S03
A pa dobri su sa 20 otisli na 40 godisnje.
 
Sad proverih, potpuno isto mi prikazuje kao tebi kada idem na "See all plans", ali mi nije jasno, kaže "US only", što bi reklo da je samo za SAD, ali cena navedena u lirama :) Malo ću istražiti...

U krajnjem slučaju, ni ova nova godišnja cena me neće odbiti da produžim, to je cca 3,3 € mesečno kada se preračuna.
Evo upravo sam testirao taj Basic - US Only plan. Košta 65TL, kao što i piše i sve radi najnormalnije. Nema reklama (slutio sam da će taj paket biti sa reklamama). Dakle, praktički nema poskupljenja. Osim ako ovo nije neki glitch/bug u sistemu.

IMG_3359.pngIMG_3361.jpeg
 
Samo da potvrdim da i ja vidim ovaj Basic plan kada odem na "See all plans" u podešavanjima telefona, a takođe trenutno imam godišnju pretplatu.

@S03 Kolega, hvala za potvrdu da taj plan radi normalno, možda pređem i na mesečni ako bude dostupan do juna.
 
Izgleda da SONY preuzima distribuciju za Dizni Blurej sadrzaje u SAD-u, ako ovako bude i u Evropi mozemo ocekivati srpske sinhronizacije Dizni filmova na Blurejevima, isto i sto se tice titlova, jer SONY nas uvek stavlja, zajedno uz Hrvate i Slovence.
 
Ne
 
Nazad
Vrh Dno