Šta je novo?

Diskusija o cenama

turbostribor

Flash Drive
Učlanjen(a)
12.01.2007
Poena
6
Tihi, naravno da ne očekujem da mi neko prorekne sudbinu :d..Ono što ja uradim ne zavisi ni od koga nego samo od mene, pa čak i ako se zahebem nije niko kriv nego samo ja...
Moje pitanje je više bilo u smislu "preispitaj se malo oko tog predvidjanja" a ne očekivanje sigurne prognoze...nadam se da se razumemo, jer svi smo odrasli ljudi i niko za nikog ne odgovara u slučaju nekog kiksa, bar mi sa ovih prostora znamo kako glasine mogu uticati na ponašanje/postupke ljudi ;)

Heh pa da, kada bih posedovao prekognitivne sposobnosti ne bih se zamlacivao kruptovalutama,nego bih recimo igrao, loto? :d. E sada moje "predvidjanje" je laicka pretpostavka nekoga ko je na berzi tek dva meseca :/.Mene zanima tvoj stav oko toga sta bi se moglo desiti uskoro sa cenom, jer ako sam te dobro razumeo ti pretpostavljas da cena mozda i nece ici dole ako skoci? Pitam to zato sto ima jos ljudi koji tako razmisljaju (i sasvim je moguce da su u pravu).

dzonikg28

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.01.2014
Poena
48
Jakih mi asic-a. Cijena ostalih novcica je mizerna i velika vecina je presla da kopa ltc zato diff i ide gore.
Jaki nejaki trose 20 puta manje struje od GPUa..a vec jedan ima i clan ovog foruma iz Srbije..ako on platio 2500 eura za 3 mh ovde u srbiji kineze sigurno kosta jedno 5 puta manje da ga proizvedu i ubace da im sljaka.
Uskoro cemo svi ovde kopati sht coine koji nece moci na asicu

frenkyshka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
30.09.2007
Poena
0
Jaki nejaki trose 20 puta manje struje od GPUa..a vec jedan ima i clan ovog foruma iz Srbije..ako on platio 2500 eura za 3 mh ovde u srbiji kineze sigurno kosta jedno 5 puta manje da ga proizvedu i ubace da im sljaka.
Uskoro cemo svi ovde kopati sht coine koji nece moci na asicu

Sve moze na ASICu da ide, jedino je pitanje vremena i isplativosti.
Bez obzira na ASICe ima dosta gpu snage koja je u pogonu i sigurno ce je, neki novi sha-scypt ili sta vec, koristiti. U momentu kada scypt postane neisplativ svi ce prebaciti na neki novi i samim tim mu povecati vrednost.
Danas ko pogodi da kopa pravi od tih novih codova bice bogat, ali treba da ga pogodi.
Nego zna li neko da mi kaze kojih sve kodova ima sem ova dva najkopanija?

coa032

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
23.10.2013
Poena
0
Sve moze na ASICu da ide, jedino je pitanje vremena i isplativosti.
Bez obzira na ASICe ima dosta gpu snage koja je u pogonu i sigurno ce je, neki novi sha-scypt ili sta vec, koristiti. U momentu kada scypt postane neisplativ svi ce prebaciti na neki novi i samim tim mu povecati vrednost.
Danas ko pogodi da kopa pravi od tih novih codova bice bogat, ali treba da ga pogodi.
Nego zna li neko da mi kaze kojih sve kodova ima sem ova dva najkopanija?
Kopaj vert,ultra,yac i max coin...od svega u stek po 200-300 komada i sledece godine u ovo vreme videcemo koja ce cena biti.

KurtK

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poena
48
Ova snaga sada je po meni od grafika i uopste se ne moze reci na osnovu snage da su uleteli ASIC-i, tj ako su uleteli usli su za sada u beznacajnoj meri.

hogarnp

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.01.2014
Poena
0
Ova snaga sada je po meni od grafika i uopste se ne moze reci na osnovu snage da su uleteli ASIC-i, tj ako su uleteli usli su za sada u beznacajnoj meri.

Pa malo novih šit koina ima poslednjih par dana, pa se svi vratili prvoj ljubavi, uključujući i mene ;)

@coa032

Pa po nekoj logici stvari, i onome kako je novčić razvijen, mislim da bi utc mogao lepu budućnost posle uključenja asica u skriptu...ali logika malo ima veze ovde, za čeka je klasičan primer lajava keruša ;)

Poslednja izmena:

prashinar

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poena
48
"za ČEKA je klasičan..."??? Nisam razumeo šta si hteo da kažeš. Valjda "čeGa"?

Elem, sledećem novčiću treba samo pogoditi prvo slovo njegovog naziva. Ako je prvo nastao Bitecoin, pa ga sledi Litecoin, sledeći je... koji itecoin? :D

Čekamo april i rast. Nadajmo se ponavljanju istorije BTC-a sa LTC :D

evilsanta

Flash Drive
Učlanjen(a)
04.03.2014
Poena
1
Imam jedno pitanje , kada bih na primer zaradio 10 LTC-a , prodam i uzmem oko 150e , jel bih mogao tih 150e sa BTC-E da prebacim na paypal acc ?
Ne bih posle dizao pare , nego bih samo kupio online preko paypal-a ?

sunce86

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.04.2013
Poena
48
Trenutno je minimum za povlacenje na paypal 500$ uz proviziju 7%.

Vojkan

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
12.01.2002
Poena
48
A jesi li pogledao prvo na Btce withdraw opcije ili se po defaultu sve bubne na forum?

bobolovac

Flash Drive
Učlanjen(a)
07.03.2010
Poena
16
Imam jedno pitanje , kada bih na primer zaradio 10 LTC-a , prodam i uzmem oko 150e , jel bih mogao tih 150e sa BTC-E da prebacim na paypal acc ?
Ne bih posle dizao pare , nego bih samo kupio online preko paypal-a ?
Ne mozes. Pare jedino mo\e[ da podigne[ preko bitstampa, postoji uputstvo na forumu već dosta puta ispisano.
Ili konaktiraj članove zmajNS ili MarkoNS da ti daju keš na ruke uz neku probiziju.

Vojkan

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
12.01.2002
Poena
48
5woNO9o.png

karanovicz

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.09.2007
Poena
38
Mogu sad da rade koliko hoće kad su mi 15 dana bila zarobljena srestva, koja sam mogao da uduplam...ovako cena u medjuvremenu pala u mogu da ga duvam sada ili da čekam rast shit valuta...U svakom slučaju povukao sam sve što sam tamo imao, nek rade al bez mene...

frenkyshka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
30.09.2007
Poena
0
Ne mozes. Pare jedino mo\e[ da podigne[ preko bitstampa, postoji uputstvo na forumu već dosta puta ispisano.
Ili konaktiraj članove zmajNS ili MarkoNS da ti daju keš na ruke uz neku probiziju.

Daj mi link gde je napisano uputstvo.
Ovaj kripto rush se otego na 30k+ postova, a prvi post u svakoj temi ili je lose uradjen ili vise i ne vazi.

igysa

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.05.2002
Poena
38
koje sra..e se sad opet desilo ?! koji je sad razlog za dump ? ne prodje tri dana da se ne desi nešto što obara cenu u PM.

igysa

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.05.2002
Poena
38
NA Houbiju se đoraju sa po 150-200BTC-a ko sa kikirikijem :)

MarkoNS

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
27.01.2004
Poena
18
ono sto sam primetio poslednjih 2-3 dana, su ogromne transakcije BTC koje se vrte, po par hiljada konstantno , nesto se cudno desava

Vojkan

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
12.01.2002
Poena
48
znam, kačio sam transakciju pre te par postova iznad. izgleda i da su to neki praistorijski novčići.

jovanx

Flash Drive
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poena
18
Sta mi se se desilo na Mintpalu. Posaljem sa Cryptsy 4.7 Aurora oko 22i30h nebi li ih prodao za vecu cenu kad je krenuo pump i kre.... mi drzali coine dok se nije sve zavrsilo.
3h i 10min su bili u pending deposits i sad kad je sve proslo kao potvrdili mi koine. Mogao sam da ih prodam za 0.055 imao bih cistu zaradu od 0.06Btc za sat vremena. To ne mogu da iskopam za 2-3dana da kopam LTC, sa mojim rigom.
Pisao sam podrsci pa cu da vidim sutra bas sta ce mi odgovoriti.

[SAJ]ber Kurajber

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.04.2004
Poena
113
Sta ocekujes da ti odgovore?
Svi bi zarade brzu lovu na preprodaji ali vidis da to bas ne ide tlkako si zamislio. To se stalno dogadja, svuda. Mozes da pises koliko hoces ali sutra ce se desiti opet. Deal with it ;)

dzonikg28

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.01.2014
Poena
48
Sta mi se se desilo na Mintpalu. Posaljem sa Cryptsy 4.7 Aurora oko 22i30h nebi li ih prodao za vecu cenu kad je krenuo pump i kre.... mi drzali coine dok se nije sve zavrsilo.
3h i 10min su bili u pending deposits i sad kad je sve proslo kao potvrdili mi koine. Mogao sam da ih prodam za 0.055 imao bih cistu zaradu od 0.06Btc za sat vremena. To ne mogu da iskopam za 2-3dana da kopam LTC, sa mojim rigom.
Pisao sam podrsci pa cu da vidim sutra bas sta ce mi odgovoriti.
sve menjacnice se bave i trgovinom..kad krene pump oni kupe i stave delay na depozite i onda prodaju ..kad je doge skako na crpsiju si cekao i po 48 sati za doge depozit da se pojavi kad ide gore cena.

Vrh Dno