Diskusija o cenama

cryptofreedom

Flash Drive
Učlanjen(a)
18.12.2017
Poena
33
gde će pas pitanje je sad, dal se zaleće ili u kanal sleće...ne verujem da ce da se drzi Curtisa Jacksona predugo
Doge ide u kapitulaciju (short term), juce sam napisao da je onaj skok u stvari bio dead cat bounce (0,42-0,62$). Trebalo bi da se zadrzi na levelu 0,35 - 0,30$ posle toga akumulacija i prebacuje famoznih 1$ prophecy ce se ostvariti za DOGE (druga polovina godine).

Ljulje

Flash Drive
Učlanjen(a)
31.03.2021
Poena
43
Najzad da neko nešto i pametno kaže :D
Al bez šale, u ovom ludilu sve je moguće. Samo treba biti spreman za brzo reagovanje.

donbozone

Flash Drive
Učlanjen(a)
31.01.2009
Poena
43
Od Shitina bih izdvojio i Dogelon (Elon pas, extra kombinacija) koji je isto skocio nekih 80%, ali pojma nemam dokle moze da dobaci.

Bullseye

Flash Drive
Učlanjen(a)
13.03.2007
Poena
1
Da li postoji neki nacin da se umanji fee na uniswap-u? Za sve sto gledam, izadje najmanje 60$ i vise u eth-u pa navise.

DBraveZ

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poena
83
Ajde ajde, samo uzimajte te shitove i placajte fee, da se malo nagrade i nase kartice 😁

danas je inace rekordna zarada od kada pratim, nenormalan je reward za ETH majning

Paki032

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.10.2020
Poena
18
Uzimamo, uzimamo 🤗
Svaka čast ali po mom mišljenju je to malo neumesno i degutantno objavljivati tu sad neke cifre jer koliko sam primetio niko to ovde nije radio a mnogi bi imali čime da se pohvale.

Btw, dobro je da i mi eth mineri koji ne kupujemo kerove imamo neke koristi od njih.

sunce86

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.04.2013
Poena
48
Da li postoji neki nacin da se umanji fee na uniswap-u? Za sve sto gledam, izadje najmanje 60$ i vise u eth-u pa navise.
Ima. Raspitaj se i isprobaj https://cowswap.exchange/

U sustini zovu uniswap sushi ili neki treci exchange u pozadini, zavisno koji nudi najbolji rate.
Takodje, transakcija ne moze da fejluje!!!
Takodje, trenutno delimicno subvencionisu swapove.

Imotep95

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.03.2015
Poena
48
Zahebani su shitovi, danas imaš, sutra ne.
Svaka čast ali po mom mišljenju je to malo neumesno i degutantno objavljivati tu sad neke cifre jer koliko sam primetio niko to ovde nije radio a mnogi bi imali čime da se pohvale.

Btw, dobro je da i mi eth mineri koji ne kupujemo kerove imamo neke koristi od njih.
U pravu si, obrisano.

Lesly

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
28.11.2020
Poena
13
Crypterium nema Srbijice za podrzane zemlje, ima Kosovo
Nemoj zezat. Kad ima moju vukojebinu North Macedonia ja misim da ima ceo svet ... :D
Dobra stvar imas virtuel plavu i plastiku zutu. Druga kosta 15e. Obe odrzavanje 3e mesec koji ne placas ako imas mesecno punenje
izna 300e. Svaka online transakcija 0.25e. Bankomat i gotovina 1.6 posto fee i bankomat oko 5e.

morbius

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
08.03.2003
Poena
113
Bukvalno, slagao bih kada bih rekao da ne dodjem da procitam svako malo sta se desava ali vise od "u sta da ulozim 1000eur" ne moze da se zivi.
To me ujedno i plasi svo vreme jer sada vidim da i cistacica u zgradi se interesuje za kripto, nece ovo dobro da se zavrsi nikako...

Ja počinjem polako da paničim, svi znaci tržišta u punoj maniji su vidljivi na sve strane. Ne znam kako Prestige smatra da će ovo trajati do kraja godine, koliko se zalaufalo, ja ne vidim da će balon preživeti jul. 12 milijardi dolara se preko noći slilo u šitkoin samo zato što mu ime asocira na drugi šitkoin, gospode...

Moj portfolio je na 85% od onog velikog, poslednjeg targeta, dakle trebalo bi lako da ga ostvari. Sve što ućarim preko toga je bonus, ali ima da budem vrlo ljut na sebe ako na kraju ne ispunim target jer sam predugo čekao da prodam. Problem je što sam mnogo u altovima, oni su totalno nepredvidivi. BTC skoro sigurno ima bar još jedan 30% push u sebi, dok alt kao od šale može mnogo više, ali uz mnogo veći rizik. Barem Bajden opet najavljuje da će deliti pare i zlato je najzad krenulo malo da raste, možda nam strah od inflacije kupi još malo vremena.

narednik

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
11.04.2005
Poena
28
Potonu ETC kao Titanik... A ovaj ker je stvarno boles'. Ode 30% za par sati...

Pijuk

Flash Drive
Učlanjen(a)
26.09.2020
Poena
43
Bravo hogare nema šta. Ubo si korekciju eth-a kao madjioničar
😎

dzigi12

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.12.2017
Poena
63
Nije ovo korekcija ETH-a, nego korekcija svega ako se mali drop uopste i moze nazvati korekcijom. Za sada. ETH se jos odlicno i drzi i jedini je u zelenom medju prvih 10 na coinmarketcap-u u momentu pisanja ove poruke u zadnja 24h.

Crypto KING

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.03.2011
Poena
43
Ja počinjem polako da paničim, svi znaci tržišta u punoj maniji su vidljivi na sve strane. Ne znam kako Prestige smatra da će ovo trajati do kraja godine, koliko se zalaufalo, ja ne vidim da će balon preživeti jul. 12 milijardi dolara se preko noći slilo u šitkoin samo zato što mu ime asocira na drugi šitkoin, gospode...

Moj portfolio je na 85% od onog velikog, poslednjeg targeta, dakle trebalo bi lako da ga ostvari. Sve što ućarim preko toga je bonus, ali ima da budem vrlo ljut na sebe ako na kraju ne ispunim target jer sam predugo čekao da prodam. Problem je što sam mnogo u altovima, oni su totalno nepredvidivi. BTC skoro sigurno ima bar još jedan 30% push u sebi, dok alt kao od šale može mnogo više, ali uz mnogo veći rizik. Barem Bajden opet najavljuje da će deliti pare i zlato je najzad krenulo malo da raste, možda nam strah od inflacije kupi još malo vremena.
isto si ovo pisao kad je btc bio 15.000 $ pa si glavom bez obzira uso na 21.000 $

edit: he he he

Pijuk

Flash Drive
Učlanjen(a)
26.09.2020
Poena
43
Nije ovo korekcija ETH-a, nego korekcija svega ako se mali drop uopste i moze nazvati korekcijom. Za sada. ETH se jos odlicno i drzi i jedini je u zelenom medju prvih 10 na coinmarketcap-u u momentu pisanja ove poruke u zadnja 24h.
Covek je napisao da ce se odbiti od r3 pivota i apsolutno je ubo. Kako se naziva i ko sve ucestvuje manje je bitno :)

Vrh Dno