Diskusija o cenama

DBraveZ

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
30.04.2010
Poena
83
Ajde ajde, samo uzimajte te shitove i placajte fee, da se malo nagrade i nase kartice ­čśü

danas je inace rekordna zarada od kada pratim, nenormalan je reward za ETH majning

Paki032

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
14.10.2020
Poena
18
Uzimamo, uzimamo ­čĄŚ
Svaka ─Źast ali po mom mi┼íljenju je to malo neumesno i degutantno objavljivati tu sad neke cifre jer koliko sam primetio niko to ovde nije radio a mnogi bi imali ─Źime da se pohvale.

Btw, dobro je da i mi eth mineri koji ne kupujemo kerove imamo neke koristi od njih.

sunce86

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
17.04.2013
Poena
48
Da li postoji neki nacin da se umanji fee na uniswap-u? Za sve sto gledam, izadje najmanje 60$ i vise u eth-u pa navise.
Ima. Raspitaj se i isprobaj https://cowswap.exchange/

U sustini zovu uniswap sushi ili neki treci exchange u pozadini, zavisno koji nudi najbolji rate.
Takodje, transakcija ne moze da fejluje!!!
Takodje, trenutno delimicno subvencionisu swapove.

Imotep95

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
25.03.2015
Poena
63
Zahebani su shitovi, danas imaš, sutra ne.
Svaka ─Źast ali po mom mi┼íljenju je to malo neumesno i degutantno objavljivati tu sad neke cifre jer koliko sam primetio niko to ovde nije radio a mnogi bi imali ─Źime da se pohvale.

Btw, dobro je da i mi eth mineri koji ne kupujemo kerove imamo neke koristi od njih.
U pravu si, obrisano.

Lesly

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
28.11.2020
Poena
18
Crypterium nema Srbijice za podrzane zemlje, ima Kosovo
Nemoj zezat. Kad ima moju vukojebinu North Macedonia ja misim da ima ceo svet ... :D
Dobra stvar imas virtuel plavu i plastiku zutu. Druga kosta 15e. Obe odrzavanje 3e mesec koji ne placas ako imas mesecno punenje
izna 300e. Svaka online transakcija 0.25e. Bankomat i gotovina 1.6 posto fee i bankomat oko 5e.

morbius

Super Audio CD
VIP ─Źlan
U─Źlanjen(a)
08.03.2003
Poena
113
Bukvalno, slagao bih kada bih rekao da ne dodjem da procitam svako malo sta se desava ali vise od "u sta da ulozim 1000eur" ne moze da se zivi.
To me ujedno i plasi svo vreme jer sada vidim da i cistacica u zgradi se interesuje za kripto, nece ovo dobro da se zavrsi nikako...

Ja po─Źinjem polako da pani─Źim, svi znaci tr┼żi┼íta u punoj maniji su vidljivi na sve strane. Ne znam kako Prestige smatra da ─çe ovo trajati do kraja godine, koliko se zalaufalo, ja ne vidim da ─çe balon pre┼żiveti jul. 12 milijardi dolara se preko no─çi slilo u ┼íitkoin samo zato ┼íto mu ime asocira na drugi ┼íitkoin, gospode...

Moj portfolio je na 85% od onog velikog, poslednjeg targeta, dakle trebalo bi lako da ga ostvari. Sve ┼íto u─çarim preko toga je bonus, ali ima da budem vrlo ljut na sebe ako na kraju ne ispunim target jer sam predugo ─Źekao da prodam. Problem je ┼íto sam mnogo u altovima, oni su totalno nepredvidivi. BTC skoro sigurno ima bar jo┼í jedan 30% push u sebi, dok alt kao od ┼íale mo┼że mnogo vi┼íe, ali uz mnogo ve─çi rizik. Barem Bajden opet najavljuje da ─çe deliti pare i zlato je najzad krenulo malo da raste, mo┼żda nam strah od inflacije kupi jo┼í malo vremena.

narednik

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
11.04.2005
Poena
28
Potonu ETC kao Titanik... A ovaj ker je stvarno boles'. Ode 30% za par sati...

Pijuk

Flash Drive
U─Źlanjen(a)
26.09.2020
Poena
43
Bravo hogare nema ┼íta. Ubo si korekciju eth-a kao madjioni─Źar
­čśÄ

dzigi12

Flash Drive
U─Źlanjen(a)
06.12.2017
Poena
63
Nije ovo korekcija ETH-a, nego korekcija svega ako se mali drop uopste i moze nazvati korekcijom. Za sada. ETH se jos odlicno i drzi i jedini je u zelenom medju prvih 10 na coinmarketcap-u u momentu pisanja ove poruke u zadnja 24h.

Crypto KING

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
22.03.2011
Poena
43
Ja po─Źinjem polako da pani─Źim, svi znaci tr┼żi┼íta u punoj maniji su vidljivi na sve strane. Ne znam kako Prestige smatra da ─çe ovo trajati do kraja godine, koliko se zalaufalo, ja ne vidim da ─çe balon pre┼żiveti jul. 12 milijardi dolara se preko no─çi slilo u ┼íitkoin samo zato ┼íto mu ime asocira na drugi ┼íitkoin, gospode...

Moj portfolio je na 85% od onog velikog, poslednjeg targeta, dakle trebalo bi lako da ga ostvari. Sve ┼íto u─çarim preko toga je bonus, ali ima da budem vrlo ljut na sebe ako na kraju ne ispunim target jer sam predugo ─Źekao da prodam. Problem je ┼íto sam mnogo u altovima, oni su totalno nepredvidivi. BTC skoro sigurno ima bar jo┼í jedan 30% push u sebi, dok alt kao od ┼íale mo┼że mnogo vi┼íe, ali uz mnogo ve─çi rizik. Barem Bajden opet najavljuje da ─çe deliti pare i zlato je najzad krenulo malo da raste, mo┼żda nam strah od inflacije kupi jo┼í malo vremena.
isto si ovo pisao kad je btc bio 15.000 $ pa si glavom bez obzira uso na 21.000 $

edit: he he he

Pijuk

Flash Drive
U─Źlanjen(a)
26.09.2020
Poena
43
Nije ovo korekcija ETH-a, nego korekcija svega ako se mali drop uopste i moze nazvati korekcijom. Za sada. ETH se jos odlicno i drzi i jedini je u zelenom medju prvih 10 na coinmarketcap-u u momentu pisanja ove poruke u zadnja 24h.
Covek je napisao da ce se odbiti od r3 pivota i apsolutno je ubo. Kako se naziva i ko sve ucestvuje manje je bitno :)

darkoj89

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
25.01.2021
Poena
63
Uzeo sam juce za eth, pa jutros prodao 50% na 400, a sad sam sprcao sav trade fond. Imam neki osecaj. Ako prebaci 400 ponovo brzinski mogu da kazem da sam za ovu godinu zadovoljan i da razmisljam samo dugorocno.

narednik

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
11.04.2005
Poena
28
Ko je uspeo da brzo odreaguje, lepo je prošao. Ja sam pokupio ETC na 97, evo već 104...

Simke1984

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
19.08.2011
Poena
113
Zato se ne ulazi sa all in, ve─ç postavite nekoliko ordera stepenasto i ─Źekate da se popune, pogotovo ne sad kad je sve sko─Źilo X puta.
Nemogu─çe je biti 24/7/365 za ra─Źunarom i reagovati na vreme, a orderi stoje pa stoje..

edit:
Osim ako skalpujete, to je onda druga pri─Źa.

darkoj89

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
25.01.2021
Poena
63
Zato se ne ulazi sa all in, ve─ç postavite nekoliko ordera stepenasto i ─Źekate da se popune, pogotovo ne sad kad je sve sko─Źilo X puta.
Nemogu─çe je biti 24/7/365 za ra─Źunarom i reagovati na vreme, a orderi stoje pa stoje..

edit:
Osim ako skalpujete, to je onda druga pri─Źa.
Po tvrdnjama moje zene tvoja konstatacija o nemogucnosti nije tacna xD

nikolaf7

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
18.11.2005
Poena
48
Hahaha za mrvicu mi ne pokupi order na SFP. Tako mi i treba kad od oka stavljam

Prilozi

• Screenshot_20210510_235242.jpg
    Screenshot_20210510_235242.jpg
    115.5 KB · Pregleda: 76

[SAJ]ber Kurajber

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
17.04.2004
Poena
113
Dobices aKitu sigurno. ;) Da li to znaci da uskoro gledamo jos jedan potpis?
Ma jok, to je zajebancija, njih ne racunam. To se samo malo zanimam dok cekam LTC.

Mada Akite danas sjajno izgledaju. Koliko su Shibe ovih dana bile dobre toliko Akite sad pune potencijala. Cak i u ovom padu solidno rastu a i Shiba ide gore.

Edit: jbt, nema nam Korejanca da likuje i hejtuje sad kad je korekcija bila. Vidim da mi fali nesto celo vece a ne kontam sta ­čśü

Poslednja izmena:

[SAJ]ber Kurajber

3.5" Floppy
U─Źlanjen(a)
17.04.2004
Poena
113
Uvalio sam jos 150$ u Elon vecras, hocu da napravim 10-20x na njemu. Skakuce i on zajedno s psima.

Vrh Dno