Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije to nista obzirom koliko je skocio danas. 2 koraka napred, jedan nazad. Za jedan dan puna kapa ;)
Vratice se to gore, opusteno. Sutra ko zna dokle moze da ide.

Tapatalk from Poco loco
 
Na kraju - kripto je ovde da ostane, mnogo altova će imati svoju svrhu u nekoj svojoj vertikalnoj industriji, kad malo bolje razmislite Mars će se kolonizovati za možda 50 godina a ekonomija tamo neće raditi ni na dolaru ni evru ni juanu.

:D

mi smo civilizacija koja troši ogromne količine električne energije da bi proizvela virtuelni novac, nećemo kolonizovati Mars za 50 godina (niti će biti potrebe za tim)
 
Od Marsa smo daleko minimum jedno 500 godina. Njima ce prvi novac da bude krompir.
 
Sledeci otpori za LTC su 160.9, 169, 200$.
BTC ponovo krece gore lagano mada ima manjeg otpora na 34K.

Edit: Ima malo otpora i na 33800, botovi se igraju, izgleda da nemaju nameru da kupuju dalje. Neka se primiri malo, nije lose za danas.
 
Poslednja izmena:
Uh sto ne volim kad mi ovi novinarcici pocnu da piskaraju o necemu sto ne znaju , samo da bi nesto pisali i prodali te njihove papirice. Opet vam skrecem paznju po ko zna koji put da se sto manje izlecete sa izjavama jer sad svi bulje u ove nase postove, misleci da nesto razumeju, pa ce mo bez veze navuci neku bedu na vrat. Velike su turbulencije u svetu i svi sad vide neki spas u kriptu ali to moze i da sve povuce na dno.
 
Sledeci otpori za LTC su 160.9, 169, 200$.
BTC ponovo krece gore lagano mada ima manjeg otpora na 34K.

Edit: Ima malo otpora i na 33800, botovi se igraju, izgleda da nemaju nameru da kupuju dalje. Neka se primiri malo, nije lose za danas.
Nema korekcije, samo gore. Automehaničari i pekarke postavili masivne ordere na 31500 :)

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Bila je korekcija. BTC se sad malo primirio, LTC i ETH se vracaju gore. Ocekujem novo probijanje uskoro.

Tapatalk from Poco loco
 
ETH zamalo pa 1000usd jao, ali kada predje 1000eur ima da napravim zurku :banana::d
 
Ja prodajem samo mali deo na 1400-1500$.

Kad bi ga video sutra na 2.5-3k onda bi sve prodao.

Veci deo prebacujem u BTC .

A nesta malo cu da ostavim nek ceka ..

Nije mi toliko bitno koliko raste nego koliko brzo raste .

Ako skace prebrzo onda prodajem ranije ako se lagano vuce mic po mic onda cekam :)

LTC preestigo XRP po market cap mislim da je to zasluzeno I LTC treba tu i da bude ..
 
ETH zamalo pa 1000usd jao, ali kada predje 1000eur ima da napravim zurku :banana::d

Mani se zurke, nego baci 10% na uniswap da ti prihoduje passive income, evo danas 80% APY na ETH / DAI par...
 
Za tacno 111.78eur/ETH, okruglih 100 komada :D

Auuu kumasine, dao si 10k evra kad je izgledalo da je sve gotovo, svaka cast, mooda do poda :D

Znaci ceka te lepih 100 iljada evra zarade, ako ETH dostigne 1100 evra.
Iskreno, ja bih ga prodao i po ovih 800e sto je sad cena :)

Ima u poreskoj da slave, samo od tebe 15% = 15.000 evra :d
 
Poslednja izmena:
Čestitke svima koji slavimo, došao sam samo da vidim slavi li se :)

Je li radio neko sa ecd.rs možda?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Sunce86 hvala na predlogu, to cu bas da pogledam.

@Audioslave Hvala, iskreno racunao sam na korona dump tamo negde od januara i nekako mi je scenario bio ocigledan i eto u martu se i desi, i iskreno nisam se nimalo bojao da cu izgubiti ulozeni novac. Eh, da je bogodom 15%, nego je 30% gde ja zivim ali posto imam dvojno drzavljanstvo mislim da ce se nesto moci iskombinovati, videcemo.

@Saj Hvala, uuu 5K, ne mogu da zamislim da investicija od 10K postane 500k u roku od godinu-dve ni u ludilu ali nekako opet tvojim prognozama najvise verujem :D
 
Probio erh 1K, ltc probio 160...
Zasto da ne poverujes? Usao si u savrsenom trenutku, sad samo sacekaj pravi da izadjes. Samo nemoj prodati prerano i resio si svoje zivotno pitanje ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Ja bih na njegovom mestu prodao deo sad (~ 10 ETH) da pokrije ulozeno, a ostatak (~90 ETH) hodl :)
 
Poslednja izmena:
Gde su sad oni koji su rekli da 13 800 nesto predstavlja i koji su mi postalvjali pitanje da li cu ulagati na 13 800 ili tako neki lupljeni broj 13700 ne secma se ?
13 800 ne predstavlja apsolutno nista ustvari predstavlja broj kao i svaki drugi.
A gde su tek sad? :D
Ah da, sad su na 33k.
 
Ja bih na njegovom mestu prodao deo sad (~ 10 ETH) da pokrije ulozeno, a ostatak (~90 ETH) hodl :)
Zasto? Ocekujes da padne? :d
Ako ocekujes da pada prodaces sve. Ako ocekujes da skace cuvaces. Tih 10K za par meseci je 50K, zasto bi prodavao? Nema bas nikakvog smisla. Prerano je za bilo kakvu prodaju.

Tapatalk from Poco loco
 
Zasto? Ocekujes da padne? :d
Ako ocekujes da pada prodaces sve. Ako ocekujes da skace cuvaces. Tih 10K za par meseci je 50K, zasto bi prodavao? Nema bas nikakvog smisla. Prerano je za bilo kakvu prodaju.

Tapatalk from Poco loco

Ovo sa prodajom na 1K za ETH me podseca na one tvitove iz 2013te kad su ljudi slavili sto su prodali par stotina BTCA za nevorovatnih 100 i kusur USD po BTCu i ostvarili par hiljada dolara dobiti. Taman ti isti da se upucaju samo 4 godine kasnije, da ne govorimo za naredne cetiri godine.
 
Ludacka je akumulacija, ne treba biti lud pa prodavati sada za "sicu". Tek ce biti nestasice novcica, svaki ce biti zlata vredan ;)

Tapatalk from Poco loco
 
@Detector Hvala puno druze, ma kakvo trejdovanje u ovoj situaciji, cisto kockanje, mozes samo da sam sebe prevaris i izadjes prerano i tako izgubis dosta novcica u procesu.

Evo vec je krenula zabava s altovima, mnogo njih je pocelo da divlja i kazu nece bit alt sezone ovaj put :d
Bilo je samo pitanje vremena kada ce se BTC malo primirit i meni je drago da je se sad to desilo a ne kada je probilo 20K, sto vise BTC uspije da se napuse prije nekog stopa to je bolje za altove. Ovo je tek pocetak, zamisljam kako ce da izgleda 6 meseci od sad :D

EDIT: Sta je ovo ETH preko 920eur, kako je krenulo 1000eur/ETH ce se ostvarit za 24h lol
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno