Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

bminer -uri cuckaroo29://CaptainCrash%%40gmail%%2Ecom%%2FRig69:p[email protected]:3416

Nema registracije, password koji koristiš u .bat fajlu ti treba posle kod prebacivanja coina. Ovi čudni simboli su potrebni u .bat-u, to nemoj da menjaš
 
Poslednja izmena:
Isplacuje sve. Svako jutro na bitmesh ili bitforex dobijam. Cim predje 3 GRIN-a
Hvala druze.
Ja neću na menjacnicu da prebacujem već na neki kršteni novčanik...

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
problem je sto je kina daleko pa su i delayed shares veliki procenti nema veze to sa eu serverima samo se eu zove kolko sam provalio haha....e sad sto se linuxa tice .....da sam se plasio linuxa nikad pare ne bi zaradio ....ne plasi se linuxa kad se kopa linux only tad je i zarada vrh jer se protrebe
" I/0 RUDARI" to su ti oni sto gase i pale napajanje kad rig pukne
 
Da li postoji Grin wallet za windows?
Otvorena tema za Beam a nema nigde za Grin :D zanimljivo....
 
Grin je za tešku artiljeriju, a ne za nas priprostu radničku klasu :)
 
Koliko GRIN-a mogu dati NV 1070 TI dnevno. Moio bih za odgovor ukoliko neko ima taj podatak iz prakse.
 
Tako nesto, kod mene je trenuto 0.14.

U prilogu - slikovito prikazano kretanje cene i difa
 

Prilozi

  • grin2feb.JPG
    grin2feb.JPG
    29.7 KB · Pregleda: 183
Poslednja izmena:
I ja msm da neko zna nesto sto mi neznamo cena oko 5-6$ pocetna cena bila 250$ verujem da iza Grina stoji neki ozbiljan igrac.
Vidim da se diff svaki dan povećava za 10%.
Verujem da će ovaj grin u idućem bullu biti medju glavnim bajama rasta.

Videćemo...

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
I ja msm da neko zna nesto sto mi neznamo cena oko 5-6$ pocetna cena bila 250$ verujem da iza Grina stoji neki ozbiljan igrac.
Vidim da se diff svaki dan povećava za 10%.
Verujem da će ovaj grin u idućem bullu biti medju glavnim bajama rasta.

Videćemo...

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока

I sa Bimom nije lose... nakupiti se koliko moze dok jos moze.. a posle, letece perje na sve strane.Kako bude... nek obore cenu do maximuma, svakako bi dobro doslo nakupovati se i jednog i drugog.
:p
 
Sa Vegama se zavrsilo kopanje Grina na c31.
Od 0.25 grina za 24h , prihod pao na 0.11 po kartici.
 
Isto ko i svaki novi coin, u pocetku dobra isplativost i posle pad i cao zdravo

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ima li nade za GPU mining:
U toku je glasanje sta ce biti sa GRAFT-om, koji ce algoritam koristiti, dali ce biti izbaceni FPGA ili da se GRAFT jednoako isplativo kopa sa FPGA il GPU ali u svim stavkama je ono sto se meni svidja a to je da parazit Nicahash bude izbacen!!!

https://t.me/GraftMiningGroup/76577
 
Poslednja izmena:
+10000000 Sta god, samo taj olos od nicehasha da se eliminise.

Ma cak i da odrade ono sto je Richard uradio sa Electroneumom nakon sto ih je posle antiasic forka zajahao taj sljam, pustio ih je da se izivljavaju par dana i fino odradio roll back to asic friendly algoritam, pa nek kopaju asici al vi ga necete, ajte sad fino napolje, PUSING.
 
Ti kao ne znas sta radi Nicehash???
 
Poseduje software koji automatski prebacuje sve minere koji su na njemu na trenutno najisplatljiviji coin.
Idealan je za one koji nece mnogo da se cimaju, ili ne znaju, sa raznim coinima i algoritmima vec se zakace na njihov pool i puste da Slovenci misle o tome a oni budu isplaceni u BTC, osim kad ih pokradu i odnesu sve i Slovencima i ovima sto kopaju preko njih.
Problem za nas ostale jeste sto tamo ima puno hash snage pa kad se Slovenci zakace diff ode u pm a cena u dno jer oni sve iskopano odmah dampuju za BTC.
Ako bilo troll pitanje onda se izvinjavam ali nisam skontao.
 
arci je stari troler... :)
ipak dobro da si objasnio jer vecina novih bas ne verujem da zna sta kuga svana Nicehash radi...
 
Vecina njih koji koristi Nicehash verovatno to radi da ne bi svaku masinu koju ima u farmi morao da rucno prebacuje na najisplativiji coin. Da nema Nicehasha, sve te masine bi svakako presle na najsiplativiji coin ali rucno. Isto kao sto Nicehash “zna” koji je coin najisplativiji, znamo i mi i ti koji su ga instalirali na svoje minere.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad nesto slicno je napravio neki tip, zove se swarm

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Vecina njih koji koristi Nicehash verovatno to radi da ne bi svaku masinu koju ima u farmi morao da rucno prebacuje na najisplativiji coin. Da nema Nicehasha, sve te masine bi svakako presle na najsiplativiji coin ali rucno. Isto kao sto Nicehash “zna” koji je coin najisplativiji, znamo i mi i ti koji su ga instalirali na svoje minere.

Naravno, ali drugo je kad se ljudi kace jedan po jedan u nekom vremenskom periodu a drugo kad sleti pool sa tolikom snagom. Treba takodje uzeti u obzir da poneko od nas i cuva to sto kopa dok slovenci sve momentalno dumpuju.
Druga stvar je sto je njima skoro isto ko da kopaju ETH jer im mizernu razliku ionako pokupe slovenci.
 
Ti kao ne znas sta radi Nicehash???
Ma nisam znao, odnosno ono što sam mislio je bilo pogrešno.
Poseduje software koji automatski prebacuje sve minere koji su na njemu na trenutno najisplatljiviji coin.
Idealan je za one koji nece mnogo da se cimaju, ili ne znaju, sa raznim coinima i algoritmima vec se zakace na njihov pool i puste da Slovenci misle o tome a oni budu isplaceni u BTC, osim kad ih pokradu i odnesu sve i Slovencima i ovima sto kopaju preko njih.
Problem za nas ostale jeste sto tamo ima puno hash snage pa kad se Slovenci zakace diff ode u pm a cena u dno jer oni sve iskopano odmah dampuju za BTC.
Ako bilo troll pitanje onda se izvinjavam ali nisam skontao.
Hvala Frenky, ja sam bio ubeđen da je to HW "stvar", nešto kao oni imaju rigove koje virtuelno iznajmljuju tako nekako.
 
Naravno, ali drugo je kad se ljudi kace jedan po jedan u nekom vremenskom periodu a drugo kad sleti pool sa tolikom snagom. Treba takodje uzeti u obzir da poneko od nas i cuva to sto kopa dok slovenci sve momentalno dumpuju.
Druga stvar je sto je njima skoro isto ko da kopaju ETH jer im mizernu razliku ionako pokupe slovenci.

Svakako , tesko da ce uopste bilo koji coin, sto stari sto novi, biti isplativ kao pre onog “Tether ludila” iz 2017. Jer od tad pa nadalje je broj kartica i Asic-a koji su prodati i koji sad kopaji udvostrucen. Toliki kapaciteti na koji god coin da zajasu - ode diff u tri lepe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno