Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

OK, sa kojim podesavanjima, (ako moze bat fajl) miner??? meni dalju pola od toga???
 
setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

sgminer --no-submit-stale --kernel lbry -o stratum+tcp://lbc.coinmine.pl:8787 -u ciki022.3 -p x -I 19 -g 2 -w 64,64,256,256,256 --thread-concurrency 16384

idu redom 280x, 7950, pa onda 3 x 270x
 
HVALA, ovako je vec mnogo bolje...
 
--no-submit-stale izbaci ovo ne treba ti ta komanda to mi je reko woolf licno
 
flasher.gif



nego neko pokupovao 1+ M Shift (SHF) koina? ili se varam
 
paznja
KDC klondikecoin bi trebao da bude dodat na cryptopiu, prosao je za glasanje potreban broj glasova, ako neko ima moze da proprati, ja ga kopam, verovatno sam i jedini :D
 
da scrypt, mrtav novcic, nema devova, mislio sam da sakupim/kupim 1-2 milke ali hebi ga zahebase me, imam sicu, oko 20milke ukupno treba da ima koina

kad bi dosao do 1$ bilo bi extra :D
 
Ma odma btc 2.0 :p

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Pnd immmas na menjacnicama, klondike smo vratili nekolicina nas na bct forumu, i neki anonimni donator :p

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Pnd immmas na menjacnicama, klondike smo vratili nekolicina nas na bct forumu, i neki anonimni donator :p

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

Gde ima PND? I wallet da radi?
 
JEl neko kopa ETH + SIA. Juce sam pokusavao da namestim na supernovi da radi to ali ne radi kako treba raddi samo ETC + SIA. Kada stavim ele.supernova adresu zasta oni kazu da je eth pool ja dobijam tamo neke koine i kad sam pokusao da ih naplatim na poloniex tj prebacim na poloniex ETH i ETC wallet nije prihvatio te koine.
 
Suprnova closes eth.suprnova.cc

Because of the recent developments concerning the soft/hard fork discussion because of the DAO Hack and the decisions by the Dev's, I've decided to close the Ethereum Pool as I think ETH does not comply with the idea of irreversible, uncensored blockchain technology.
 
Nazad
Vrh Dno