masasha je napisao(la):Sta mislite o ovome. Mnogi mi govore da je super, ali cena mu je malo visoka. Da li se isplati uzeti to s obzirom na cenu od 1000 DM.ctp;
Gidra85 je napisao(la):Sta mislite o Sony D-EJ625 diskmenu? :wave;
majka je napisao(la):discman Sony D-777 ne postoji. zainteresovao si me sa ovom cenom od 1000 dem-a pa sam hteo da vidim o cemu se radi iako sam skoro gledao sony-eve discman-e po net-u i nigde nisam video ni dvostruko manju cenu za najskuplje modele...cak ni za mp3 discman...
postoji Sony ST-D777S digital tuner koji spada u neku visoki klasu [bar po ceni koja je 500 i kusur funti]
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari