][V][ATRIX™
Čuven
- Učlanjen(a)
- 05.02.2001
- Poruke
- 2,885
- Poena
- 679
Strashno me iritira onaj blentavi disk clean up wizard u XP-u.
Kako da ga se otarasim? Tacnije, ocu da ga disable-ujem samo za jedan drajv, koji mi je konstantno pun, pa se s toga i Clean Up javlja uvek posto se XP startuje...
services.msc neko ce reci...
🙁
Kako da ga se otarasim? Tacnije, ocu da ga disable-ujem samo za jedan drajv, koji mi je konstantno pun, pa se s toga i Clean Up javlja uvek posto se XP startuje...
services.msc neko ce reci...
🙁