Šta je novo?

Disable Disk Clean Up-a

][V][ATRIX™

Čuven
Učlanjen(a)
05.02.2001
Poruke
2,885
Poena
679
Strashno me iritira onaj blentavi disk clean up wizard u XP-u.
Kako da ga se otarasim? Tacnije, ocu da ga disable-ujem samo za jedan drajv, koji mi je konstantno pun, pa se s toga i Clean Up javlja uvek posto se XP startuje...

services.msc neko ce reci...

🙁
 
ma kakvi servisi...

Instaliraj Tweak UI za XP u powertoysima i kloknes na taskbar i iskljucis stiklu Warn when low disk space. Nije nilo tesko, zar ne...


Pozdrav


cheers
 
F*ck... to sam imao instalirano na XP pro, ali sam sada nakacio Home, a CD sa svim powertoys-ima mi nije tu vec duze vreme... znaci preko TWEAK UI-a uglavnom to moze da se sredi.

Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno