mikihog
Čuven
- Učlanjen(a)
- 02.04.2004
- Poruke
- 443
- Poena
- 620
Moja oprema
- Pristup internetu
- Kablovski internet
Odakle nase firme uvoze racunare i komponente. I kako, ako neko zeli da se bavi prodajom da stupi u kontakt sa dobavljacima.
Kako se na[im dilerima isplati da od vecih virmi kupuju komponente po veleprodajnim cenama koje su oko 20% nize u odnosu na maloprodajne, a zatim kada prodaju komponentu plate PDV 18%. Sto znaci da im ostane 2%.
Ili mozda postoji neka druga finta?
Kako se na[im dilerima isplati da od vecih virmi kupuju komponente po veleprodajnim cenama koje su oko 20% nize u odnosu na maloprodajne, a zatim kada prodaju komponentu plate PDV 18%. Sto znaci da im ostane 2%.
Ili mozda postoji neka druga finta?