- Učlanjen(a)
- 21.07.2003
- Poruke
- 3,894
- Poena
- 410
Evo ja sam se iscimao pa da ustedim nekome trud i nerviranje.
U poslednjem SK je bio oglas za prazne CD/DVD medije u digitech-u. Cene su izgledale extra povoljne kad ono prc.
Na stranu to sto u dnu oglasa pise da su cene bez PDV-a, lako je to dodati. Na primer cena za Verbatim 8x DVD+R 25pk spindle je 25.50 din/kom sto je 30.09 din/kom kad se doda PDV.
Ne budem lenj i pozovem telefonom i lepo pitam radite li sa fizickim licima tj. maloprodaju lik kaze "da naravno". Pitam za cene, kaze "to su te cene".
Danas odem da vidim kupim Verbatim 16x kad lik mi kaze "nemamo 16x stici ce uskoro". Pitam sta je to uskoro, kaze "za sedam dana". Dobro, rekoh da uzmem onda 8x ako imate. On kaze "imamo, 34 din/kom" :zgran:
Cekaj bre malo, sad ja vec iznerviran pa to nije cena iz oglasa!?!? A on ce mrtav 'ladan "Aaa pa cene u oglasu su VP cene".
No comment. Naravno da nigde ne pise u oglasu da su to VP cene -- jos pise da daju popust na kolicinu, a ispalo je da je to cena na 1000 kom. Takodje, slagao me preko telefona, a nije ni trepnuo. Uzasno mrzim takve stvari. Da je ovo neka normalna drzava on bi bio obavezan da mi proda diskove po ceni iz oglasa ali ovo je Srbija pa sta se ja onda cudim?!?
Eto tako, nemojte dzaba da se palite na cene u digitechu jer je u pitanju PREVARA.
U poslednjem SK je bio oglas za prazne CD/DVD medije u digitech-u. Cene su izgledale extra povoljne kad ono prc.
Na stranu to sto u dnu oglasa pise da su cene bez PDV-a, lako je to dodati. Na primer cena za Verbatim 8x DVD+R 25pk spindle je 25.50 din/kom sto je 30.09 din/kom kad se doda PDV.
Ne budem lenj i pozovem telefonom i lepo pitam radite li sa fizickim licima tj. maloprodaju lik kaze "da naravno". Pitam za cene, kaze "to su te cene".
Danas odem da vidim kupim Verbatim 16x kad lik mi kaze "nemamo 16x stici ce uskoro". Pitam sta je to uskoro, kaze "za sedam dana". Dobro, rekoh da uzmem onda 8x ako imate. On kaze "imamo, 34 din/kom" :zgran:
Cekaj bre malo, sad ja vec iznerviran pa to nije cena iz oglasa!?!? A on ce mrtav 'ladan "Aaa pa cene u oglasu su VP cene".
No comment. Naravno da nigde ne pise u oglasu da su to VP cene -- jos pise da daju popust na kolicinu, a ispalo je da je to cena na 1000 kom. Takodje, slagao me preko telefona, a nije ni trepnuo. Uzasno mrzim takve stvari. Da je ovo neka normalna drzava on bi bio obavezan da mi proda diskove po ceni iz oglasa ali ovo je Srbija pa sta se ja onda cudim?!?
Eto tako, nemojte dzaba da se palite na cene u digitechu jer je u pitanju PREVARA.