Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Gore je Today, Sport i Kids
 
Zdravo,

Testiranje i povratna informacija korisnika nam je prioritetu u razvoju usluga i platformi. Verzija SmartTV-a nije još u fazi korisničkog testiranja pa iz tog razloga nije podeljena informacija sa korisnicima. Na ovom forumu ćete i dalje biti obaveštavani o svim novitetima u vezi sa razvojem, a kada se ispune kriterijumi za korisničko testiranje bićete uključeni i u taj deo procesa. Hvala što nam u kontinuitetu dajete kvalitetne informacije, kako bismo, na obostrano zadovoljstvo, došli do proizvoda napravljenog prema vašim potrebama.

~Yettel
 
Kako menjate kanale preko browsera?

Svaki put moram da izađem iz određenog kanala i da stisnem na neki drugi da bih promenio kanal. Ima li jednostavnijeg načina?

 
Nema
 
Telekom Srbija će u svoju ponudu uskoro ubaciti kanal Premier League TV. Bilo bi dobro da i @Yettel Srbija u svoju ponudu uvrsti taj kanal.

Takođe, Arena Sport će u avgustu pokrenuti još dva kanala. Nadamo se da će i oni biti uvršteni u Yettel TV ponudu.
 
Kao da nista drugo ne postoji na toj kablovskoj televiziji osim arena kanala. Licno da se pitam bih iste stavio posebno u ponudu pa kome treba neka se izjasne pa im puste a ko nece da mu ne ukljucuju zabadava. Prvo listam sd kanala pa posle hd kanale ma terjate se vise sa fudbalom.

Najsrecniji bi bio kada bi mogo da kazem od vasih 200 kanala ubacite mi ovih 25 kanala i to je to a ne da mi natrpaju listu svakakvim kanalima pa ne moze da se opstane od nje.
 
Vise ne postoji u ponudi Hipernet TV Sport paket, samo Hipernet TV M :)
 
ne postoji već dvadeset dana
 
Da li se prilikom montaže paketa dobija i wifi satelit koji reklamiraju, za pojačavanje signala? Mogli bi i neke filmske kanale da ubace kao što je cinemania hd....Koliko uopšte kanala ukupno imaju u ponudi?
 
Wifi satelit se iznajmljuje za 350 dinara mesečno.

Spisak kanala se razlikuje od paketa do paketa.

 
Momak iz Yettel-a koji mi je izneo ponudu mi je rekao nešto u šta mi je teško da poverujem, ali da proverim sa vama.

Kao jednu od glavnih prednosti, naveo je da za razliku od MTS-a njihovi android box uređaji nisu zaključani i da na njega mogu da instaliram EON ako imam nalog od nekog drugara i da mogu bez problema da gledam sve kanale uključujući i UM kanale koji su zaključani na MTS mreži (N1, NovaS, SK).

Da li neko ima Hipernet TV i da li je to stvarno istina?
 
da, da, nisu zakljucani...
 
da, da, nisu zakljucani...
Ovo mi je zaista teško da poverujem.

Jel govoriš iz ličnog iskustva? Imaš njihov net i instaliran EON i sve radi u full-u?

Da budemo još precizniji. Ne govorim o EON van mreže paketima, već standardnim EON paketima.
 
Na yettelovom boxu je android tv 10 operativni sistem, kao i na sbb eon boxu, i mozes da instaliras aplikacije iz google play store kao i na svakom drugom uredjaju tog tipa. Za razliku od eon boxa, yettelov ima i dostupan wifi pored ethernet konekcije. Kod mts iris tv boxa je neka budzavina androida, pa zato i problem.
Za sada rade svi kanali preko eon “u mrezi” aplikacije na yettel internetu.
 
hteo sam da kazem da yettel box nije zakljucan, a ne eon kanali... eon ne mogu da proverim jer imam eon van mreze...
 
Pisali smo ranije o tome. Da, radi obični eon nalog na Hipernetu bez problema, u full rezoluciji. Broj kanala zavisi od naloga.
Radi n1, svi SK, novaS...
 
Tako je, rečenoi ko zna koliko puta
Rade svi kanali
 
Momak iz Yettel-a koji mi je izneo ponudu mi je rekao nešto u šta mi je teško da poverujem, ali da proverim sa vama.

Kao jednu od glavnih prednosti, naveo je da za razliku od MTS-a njihovi android box uređaji nisu zaključani i da na njega mogu da instaliram EON ako imam nalog od nekog drugara i da mogu bez problema da gledam sve kanale uključujući i UM kanale koji su zaključani na MTS mreži (N1, NovaS, SK).

Da li neko ima Hipernet TV i da li je to stvarno istina?
101% je potvrdjeno da radi jedino što ćeš morati da aktiviraš Smart TV slot a ne onaj 1 od 5 koje koristiš za telefon, tablet itd...
 
101% je potvrdjeno da radi jedino što ćeš morati da aktiviraš Smart TV slot a ne onaj 1 od 5 koje koristiš za telefon, tablet itd...
Zna li neko koliko tih Smart TV slotova dolazi uz digitalni eon premium paket?

Pošto koristim nalog od kolege, u delu uređaji za TV stoji samo - EON box (nema ono 1/1 ili 1/2). Dok u drugom delu gde su telefoni, tableti i ostala čuda piše 4/5.
 
Ja isto imam od prijatelja eon nalog i pod smart tv stoji samo da sam ja aktiviran a gore pise da je 3/5 aktiviranih uredjaja. Tako da mislim da moze samo jedan android tv da se prikaci i da je to to. Mozda neko ko ima da pokusa da prikljuci jos jedan da vidi hoce da prihvati.
 
Provitao sam stotine postova.
Mts iptv koristom 12 godina od Adsl, Wdsl i sad optike. Do sad je crkao 1 stb, 1 ruter sam ja izgoreo, prekid neta je bio 2 puta po 15min (za 12 godina) pritom sam pro user net 12h dnevni aktivno plus server 24/7 gledam sport i filmove. Nikad seckalo, nikad bagovalo vise od toga da restartujem kršinu od Stb i sve se vrati u normalu.
E sad, istice ugovor i hteo bih da sve za kucu prebacim na firmu i zato citam sve ovo ovde. Posto se blizi NBA sezona i to seckanje i prekidi koji se pominju bi me doveli do ludila, to ne bih sebi da radim. Zakljicak je da za nekog ko redovno prati TV da iskustvo nije bas na zavidnom nivou . Nedaj Boze da net u nekom momentu tako krene da iz dana u dan pravi problem tacno bih psihicki odlepio.
Svakako cu ispitati sta oni garantuju i da li uopste nesto garantuju od kvaliteta servisa. Inace, neko je pisaoda ako optika ide pod zemljom ne moze Yettel, kod mene je sve pod zemljom i dostupan je Yettel bez problema.
Svakako cu upotediti sta mogu kod Mts da izboksujem i kao polugu da koristim mogucnost da predjem na Yettel videcemo sta moze da prodje
 
Zna li neko koliko tih Smart TV slotova dolazi uz digitalni eon premium paket?

Pošto koristim nalog od kolege, u delu uređaji za TV stoji samo - EON box (nema ono 1/1 ili 1/2). Dok u drugom delu gde su telefoni, tableti i ostala čuda piše 4/5.
Samo jedan je za Smart TV ili Android TV (stick ili box) ima nacina da se aktivira i ovaj obicni 1/5 ali onda moras misem da upravljas i mislim da je slabiji kvalitet slike. U tom slucaju je bolje da instaliras Kodi sa Balkan green addon-om i imaces sve UM kanale.
 
Provitao sam stotine postova.
Mts iptv koristom 12 godina od Adsl, Wdsl i sad optike. Do sad je crkao 1 stb, 1 ruter sam ja izgoreo, prekid neta je bio 2 puta po 15min (za 12 godina) pritom sam pro user net 12h dnevni aktivno plus server 24/7 gledam sport i filmove. Nikad seckalo, nikad bagovalo vise od toga da restartujem kršinu od Stb i sve se vrati u normalu.
E sad, istice ugovor i hteo bih da sve za kucu prebacim na firmu i zato citam sve ovo ovde. Posto se blizi NBA sezona i to seckanje i prekidi koji se pominju bi me doveli do ludila, to ne bih sebi da radim. Zakljicak je da za nekog ko redovno prati TV da iskustvo nije bas na zavidnom nivou . Nedaj Boze da net u nekom momentu tako krene da iz dana u dan pravi problem tacno bih psihicki odlepio.
Svakako cu ispitati sta oni garantuju i da li uopste nesto garantuju od kvaliteta servisa. Inace, neko je pisaoda ako optika ide pod zemljom ne moze Yettel, kod mene je sve pod zemljom i dostupan je Yettel bez problema.
Svakako cu upotediti sta mogu kod Mts da izboksujem i kao polugu da koristim mogucnost da predjem na Yettel videcemo sta moze da prodje
Kratko i jasno, nema nikakvih prekida, niti bilo kakvog seckanja
Plus je box miljama bolji od mts boxova
 
Ne razumem zašto ne uzmu neke krštene box-ove sa 4/32 ili više ram memorije? Brže bi sve to radilo. Moj x96air box duplo brže radi nego yettelov ili eon box. Ne razumem.
 
I kako ćeš da instaliraš aplikaciju na taj tvoj box?
 
Nazad
Vrh Dno