Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Skankhunt42

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2016
Poena
113
to ti je cheat, drugi ga ubio za tebe, i to na azijskom serveru, taj je samo za kineze. i potioni ne treba da stackuju, nego svaki za sebe, i inventar treba da se smanji, ovo treba da bude teska igra.

edit: i high runu neces da vidis dve godine! (kako to da zaboravim?)

kartelusm

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poena
18
rešio i annihilus charm , hvala @Skankhunt42 za info, sponovali su diabolo klone na azija serveru, nasao nekog lika na d2jsp forumu da ga ubije džaba
ja sam nisam mogao ni da ga načnem sa blizz sork i mojim itemima..
Za dclon-a, ako nemas dovoljno jakog lika, samo procuj prevent mosters heal i onda imas par sati vremena da ga lagano krljas (mozes da gines koliko god hoces). Inace, na diablo2.io moze da se prati koliko je blizu dclone spawn po regijama.

Benny Blanco

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.11.2005
Poena
28
Za dclon-a, ako nemas dovoljno jakog lika, samo procuj prevent mosters heal i onda imas par sati vremena da ga lagano krljas (mozes da gines koliko god hoces). Inace, na diablo2.io moze da se prati koliko je blizu dclone spawn po regijama.
imam ok jaku sorc nego nisam znao za tu foru, (y)
sad znam za prevent monster heal i biće laća. 5 min max :cool:
danas pre 6 ponovo na azia serveru.😁

Skankhunt42

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2016
Poena
113
juce dva, danas jedan walk. a ja u pustinji sa jos 15 budala na nekom retreat-u. normalno da kad se vratim nece da ih bude vise.

sto bi se zezao sa ubijanjem klona 8 sati ako moze covek da ti ubije za minut? a, da. to je cheat, nisi ga ti ubio nego neko drugi, nije to to.

jurodivi

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.08.2011
Poena
113
imam ok jaku sorc nego nisam znao za tu foru, (y)
sad znam za prevent monster heal i biće laća. 5 min max :cool:
danas pre 6 ponovo na azia serveru.😁
Prevent Monster Heal ne radi na uber bossovima, koliko se sećam...ne bi trebalo da radi ni na D-klonu ali iz nekog razloga radi (verovatno bag). Mada, traje kratko...

Najpouzdaniji način da se bossovima "ukine" regeneracija je Open Wounds. Poison isto radi posao i dovoljan je samo 1 mali charm sa poison damage ali neki bossovi su imuni na poison...

Skankhunt42

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2016
Poena
113
evo ga opet walk.... ajde da vidim da li mogu da zaredjaju 20 walk-ova dok ja nisam tu. svi treba meni da zahvale sto se ovo desava, jer je to zato sto ja ne mogu da igram sad, zavera :D

svi anijusi koje sam rolao su tres zivi, najbolji koji imam je neki sto mi je lik dao onako bezveze :D

Benny Blanco

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.11.2005
Poena
28
Prevent Monster Heal ne radi na uber bossovima, koliko se sećam...ne bi trebalo da radi ni na D-klonu ali iz nekog razloga radi (verovatno bag). Mada, traje kratko...

Najpouzdaniji način da se bossovima "ukine" regeneracija je Open Wounds. Poison isto radi posao i dovoljan je samo 1 mali charm sa poison damage ali neki bossovi su imuni na poison...
pa smajter paladin ima sve ovo
ignore targets defense
prevent monster heal
open wounds
crushing blow
on ga verovatno ubija od šale..

a sa sork sad sam gledao na youtube, par puta sa nekim mačem sa prevent monster heal dok valjda ne kastuje i lagano bllizard posle...

Vrh Dno