Šta je novo?

dfx registracija

Miroslav

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
29.12.2001
Poruke
4,817
Poena
739
ima li neko registraciju za dfx plugin za Winamp 2.xx??? verzija je neka 6.1 nesto...

ni jedan krek ili registracija ne radi sto sam nasao, a ovde ne mogu search da uradim, dfx je 3 slova a search trazi 4 🙁
 
Miroslav je napisao(la):
ima li neko registraciju za dfx plugin za Winamp 2.xx??? verzija je neka 6.1 nesto...

ni jedan krek ili registracija ne radi sto sam nasao, a ovde ne mogu search da uradim, dfx je 3 slova a search trazi 4 🙁

Za verziju 6.1 imaš sn u Serijalsima 2000
 
Ja imam 6.11 verziju za Winamp 2.xx i ne trazi mi nista, niti imam gde da upisem serial - skinuta je sa njihovog sajta.
 
trazi mi serial kad ocu da prebacim u headpfones mod
 
Kazem ti meni verzija sa njihovog sajta uopste ne trazi serial, cak i kada prebacim u headphones mod.
 
Ima li neko crtack za DFX namenjen za Winamp 3.0?
 
Amon_Ra je napisao(la):
Kazem ti meni verzija sa njihovog sajta uopste ne trazi serial, cak i kada prebacim u headphones mod.
amone, mozes li da mi posaljes tvoju verziju? ja koju god da skinem trazi mi neku registraciju

[email protected]
 
Poslao sam ti, bas da vidimo sta ce biti. Kazem ti meni radi i ne trazi nista.
 
e da puknem od muke, i ovaj mi trazi regisraciju 🙁 pogledacu mozda je ostalo nesto od prethodne verzije pa cu to da sklonim i pokusam ponovo...
 
Nazad
Vrh Dno