SVI SVI SVI
Jos na sljaci sljaka Riva TNT sa 16 Mega i tesira svaki najnoviji detonator pa makar i ne potpisan (da ne kazem nepopi*an) od strane MS-a... I sljaka na Advanced serveru (doduse sa jednim procesorom 🙂) i SP tri.
PS Samo cekam da mi dodju... UGASIO sam ga...
cheers