Šta je novo?

Detonator 40.71 - Win2k ?

  • Začetnik teme Začetnik teme golub
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

golub

Čuven
Učlanjen(a)
18.12.2001
Poruke
913
Poena
630
Je li neko probao 40.71 na Win2000 ? Ima li komentara ?
Ajmo "gameri", niste valjda svi presli na ATI-je...
 
SVI SVI SVI

Jos na sljaci sljaka Riva TNT sa 16 Mega i tesira svaki najnoviji detonator pa makar i ne potpisan (da ne kazem nepopi*an) od strane MS-a... I sljaka na Advanced serveru (doduse sa jednim procesorom 🙂) i SP tri.

PS Samo cekam da mi dodju... UGASIO sam ga...



cheers
 
Nazad
Vrh Dno