ikoalosaurus
Slavan
- Učlanjen(a)
- 07.05.2009
- Poruke
- 3,109
- Poena
- 495
Treba mi ono originalno htc pakovanje sa 2 folije za ekran za desire HD. uzeo sam to odavno u Becu , treba mi sad opet jos jedno pakovanje. Ima li to negde ovde kod nas ?
U krajnjem slucaju ako nema bi li neko bio voljan da mi to naruci preko ebaya ili tako nesto, i ja dadnem pare odmah ili unapred. Iz Beograda sam 🙂
U krajnjem slucaju ako nema bi li neko bio voljan da mi to naruci preko ebaya ili tako nesto, i ja dadnem pare odmah ili unapred. Iz Beograda sam 🙂