Šta je novo?

Delta Electronics

  • Začetnik teme Začetnik teme luka-d
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

luka-d

Slavan
Učlanjen(a)
28.12.2004
Poruke
749
Poena
319
Jedno pitanje u vezi Delta Electronics kulere i ventilatore da li kod nas ima neko da prodaje njihove proizvode kod nas. Cuo sam da su top u svetu za napajanja i hladjenja tj. ventilatore i kulere pa me interesuje ako neko mozda zna da ima kod nas negde da se kupi i ako ima koje su cene. Hvala
 
zar ovo nije pitanje za Domace trziste a ne OC&modding, mada koliko ja znam nema toga ovde jednostavno malo trziste i tesko bi se to kupovalo kod nas. Nema nas mnogo entuzijasta 🙂
 
Pa razmisljao sam da stavim tamo ali sam se ipak odlucio da ga postavim ovde zato sto namaeravam da klokujem procesor ako nabavim taj kuler.
 
Oni su jedna od firmi koje prave napajanja za chieftec.
 
luka-d je napisao(la):
Pa razmisljao sam da stavim tamo ali sam se ipak odlucio da ga postavim ovde zato sto namaeravam da klokujem procesor ako nabavim taj kuler.
Po toj logici nista ne bi ni islo u domace trziste 😀
 
Hteo sam da se nadovezem sa klokom ako ima negde da se kupi taj kuler.
 
Nazad
Vrh Dno