zilet Čuven Učlanjen(a) 22.01.2001 Poruke 852 Poena 619 23.08.2002 #1 Jel ima neko Delphi 7 da mi uzajmi da ga iskopiram?
OP OP zilet Čuven Učlanjen(a) 22.01.2001 Poruke 852 Poena 619 26.08.2002 #2 Josh niko nema? Ajd bar ako neko zna linak odakle bi mogo da se svuche?
austin Čuven Učlanjen(a) 02.04.2001 Poruke 612 Poena 619 30.08.2002 #3 imam ja neki delphi 7 enterprise koji sam skinuo sa mocosofta. ajd javni se na [email protected] pa da se dogovorimno da ti ga srezem...
imam ja neki delphi 7 enterprise koji sam skinuo sa mocosofta. ajd javni se na [email protected] pa da se dogovorimno da ti ga srezem...