sveti sava Čuven Učlanjen(a) 20.06.2003 Poruke 176 Poena 620 17.10.2010 #1 Da li neko zna gde ima Dell U2311H? Hvala
Kraken Čuven Učlanjen(a) 27.04.2003 Poruke 1,813 Poena 649 17.10.2010 #2 Koliko znam nema ga kod nas, jedino da uvezes od komsija.
Nightwalker Čuven Učlanjen(a) 23.12.2000 Poruke 256 Poena 619 18.10.2010 #3 Nema, i ja sam tražio. Može da se naruči, ali je skuplje tako a i čeka se... Kupih Dell 2209wa umesto.
Nema, i ja sam tražio. Može da se naruči, ali je skuplje tako a i čeka se... Kupih Dell 2209wa umesto.
OP OP sveti sava Čuven Učlanjen(a) 20.06.2003 Poruke 176 Poena 620 19.10.2010 #4 Nightwalker je napisao(la): Nema, i ja sam tražio. Može da se naruči, ali je skuplje tako a i čeka se... Kupih Dell 2209wa umesto. Kliknite za proširenje... To mi i jeste plan B, mada bi mi fullHD bio idealan, posto vec imam jedan. Sacekacu jos malo, mozda Pin pocne da uvozi 2311 posto uvoze Dell monitore.
Nightwalker je napisao(la): Nema, i ja sam tražio. Može da se naruči, ali je skuplje tako a i čeka se... Kupih Dell 2209wa umesto. Kliknite za proširenje... To mi i jeste plan B, mada bi mi fullHD bio idealan, posto vec imam jedan. Sacekacu jos malo, mozda Pin pocne da uvozi 2311 posto uvoze Dell monitore.
Nightwalker Čuven Učlanjen(a) 23.12.2000 Poruke 256 Poena 619 20.10.2010 #5 Napolju je uglavnom ista cena za oba modela, fullHD jes' dobar, ali meni se više nije čekalo... Ima i Viewsonic-ov model sa istom LG e-IPS matricom (23", 16:9), ali iz nekih razloga, poskupeo je sa 260 na 310+€, tako da sam i ja prešao na plan B.
Napolju je uglavnom ista cena za oba modela, fullHD jes' dobar, ali meni se više nije čekalo... Ima i Viewsonic-ov model sa istom LG e-IPS matricom (23", 16:9), ali iz nekih razloga, poskupeo je sa 260 na 310+€, tako da sam i ja prešao na plan B.