Šta je novo?

Dell U2311H gde?

Koliko znam nema ga kod nas, jedino da uvezes od komsija.
 
Nema, i ja sam tražio. Može da se naruči, ali je skuplje tako a i čeka se... Kupih Dell 2209wa umesto.
 
Napolju je uglavnom ista cena za oba modela, fullHD jes' dobar, ali meni se više nije čekalo...

Ima i Viewsonic-ov model sa istom LG e-IPS matricom (23", 16:9), ali iz nekih razloga, poskupeo je sa 260 na 310+€, tako da sam i ja prešao na plan B.
 
Nazad
Vrh Dno