Šta je novo?

ddr3 u ddr2 da li može

Cvoruga

Slavan
Učlanjen(a)
16.10.2007
Poruke
1,644
Poena
415
Pozz svima

nadam se da nije mnogo glupo pitanje,ali imajte na umu da sam skoro pa neznalica što se hardvera tiče :(

Ploča je Asus M2N i podržava dual channel DDR2 800,tako piše.

Pitanje da li mogu da stavim još 2GB DDR3 memorije?Može li ona fizički da stane u te slotove?Ako ne može koji ram mi preporučujete?
 
Poslednja izmena:
:wave:
 
Pozz svima

nadam se da nije mnogo glupo pitanje,ali imajte na umu da sam skoro pa neznalica što se hardvera tiče :(

Ploča je Asus M2N i podržava dual channel DDR2 800,tako piše.

Pitanje da li mogu da stavim još 2GB DDR3 memorije?Može li ona fizički da stane u te slotove?Ako ne može koji ram mi preporučujete?


Bilo bi gluplje da nisi pitao :trust:

Za preporuku je Kingston HyperX 1066MHz, ali je takodje za preporuku i da imas dva ista modula od 2GB ;)
 
Hvala na odgovorima momci cheers!!!

Imam još par pitanja ali nisu baš vezana za memoriju,pa je l da priupitam ovde ili na drugom podforumu?
 
Najbolje u odgovarajucim sekcijama foruma...
Dobices najbrze merodavnije odgovore...
 
Dobro vece svima.Svez sam,tek stigao,a imam dosta pitanja.Valjda ce se nadje neko da me prosvetli :)
Zanima me kako da li moze exeleram er3006a ddr3 da se uklopi na asus m4n68t le v2?i sta je po vama za amd najbolje od memorija?Ako nije glupo pitanje,a ko pita neskita,tako da :)
 
Novije generacije AMD procesora relativno dobro koriste brze memorije (visi radni takt), e sad pitanje je koji ti procesor imas? Ne verujem da je neki od tih sa obzirom na plocu. Ova memorija bi trebalo da radi, ali posto mi se cini da je ploca stariji model, sa obzirom na chipset nije nemoguce da se javi neka nekompatibilnost. Pozdrav!
 
hvala na savetu fr0wn3r.Imam amd 6000+ procesor a uzeo bih noviji neki za ovu plocu......imate li neku drugu preporuku?
 
nasao sam na crucial com koje memorije mogu da se upare sa tom plocom.....isao sam vise poredjenje sa radnim taktom nego sa velicinom memorije.....predpostavljam da nisam pogresio.....posto nekih firmi nema a nekih ima pa sam improvizovao......
 
Nazad
Vrh Dno