Šta je novo?

DDR3 1600Mhz

orange47

Slavan
Učlanjen(a)
25.12.2007
Poruke
3,111
Poena
455
Ima li negde u Beogradu da se kupi "uparene" DDR3 memorije na 1600Mhz?
 
Ima, naravno... samo koje ti trebaju, tj. kakvi kitovi - 2x2GB, 3x2GB... ?
 
ok, nasao sam neku 2x2Gb
 
Nazad
Vrh Dno