Šta je novo?

Dal neko zna koja je ovo igra?

activated1

Slavan
Učlanjen(a)
12.12.2004
Poruke
3,053
Poena
409
Igru sam igrao 98-99, ali sama igra je starija. U igri je igrach upravljao letilicom koju je mogao da budzi novim pucama i kojekakvim bombama na osnovu poena koje je sakupio u prethodnom nivou. Ja sam ovu igru obozavao da igram, ali ubite me ne mogu da se setim kako se igra zove. Ako neko ima predstavu o chemu pricham bio bi mu zahvalan da me uputi u pravom pravcu. Da naponem da se igrache krece sa levo na desno odnosno pogled je bochni :wave:
 
Warblade?
 
Jets'n'Guns :D :D link
 
Secam se ovoga. Project X klon ocito. :D
 
Poslednja izmena:
Iskopah temu da ne postavljam novu.Pre 10 ili vise god popravljao sam segu.E sad da li je bila master ili mega,ne secam se.Uz konzolu je bio kertridz sa igricom u kojoj cini mi se miki maus izgovara nesto kao ALAKAZAN.Igrica mi tad bila simpaticna.Guglao sam i nista.Seca li se neko naziva?
Posted via Mobile Device
 
Sega Mega ... jel mogu da igraju dva igraca (drugi je Paja Patak...) ...ne mogu da se setim kako se tacno zove ali znam da smo je buraz i ja obrnuli...

ukucaj na youtube: sega mega drive mickey mouse ,)
 
Poslednja izmena:
Meni isto Tyrian pade na pamet.
 
xenon? ili tako nesto..mali sivi avioncic u svemiru...mada je tu cini mi se ******je bilo odozdo navise...
 
Igru sam igrao 98-99, ali sama igra je starija. U igri je igrach upravljao letilicom koju je mogao da budzi novim pucama i kojekakvim bombama na osnovu poena koje je sakupio u prethodnom nivou. Ja sam ovu igru obozavao da igram, ali ubite me ne mogu da se setim kako se igra zove. Ako neko ima predstavu o chemu pricham bio bi mu zahvalan da me uputi u pravom pravcu. Da naponem da se igrache krece sa levo na desno odnosno pogled je bochni :wave:

Raptor - odgovara opisu, mislim ovo za poene nakon svakog nivoa, ali je skrol vertikalni
mislih.gif
 
Nazad
Vrh Dno