Po mom subjektivnom misljenju ali mislim da je i objektivno, slobodno mijenjaj.
S 65 je dosta ozbiljniji telefon. Sony je 3G ali to kod nas jos nema nikakve
koristi(a kad ce imati ne zna se) tako da bih ja zamijenio.
Dobronamjeran savjet: pripazi malo na način pisanja
Pozdrav