Šta je novo?

Da Se Isplati?

  • Začetnik teme Začetnik teme Duman
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Duman

Slavan
Učlanjen(a)
09.08.2005
Poruke
17
Poena
304
Postoji Varijanta Da Promenim Telefon(z1010) Za Siemens S65,ali Se Razmisljam.ima Li Neko Neki Komentar Za Ovo Promenu?hvala
 
Po mom subjektivnom misljenju ali mislim da je i objektivno, slobodno mijenjaj.
S 65 je dosta ozbiljniji telefon. Sony je 3G ali to kod nas jos nema nikakve
koristi(a kad ce imati ne zna se) tako da bih ja zamijenio.
Dobronamjeran savjet: pripazi malo na način pisanja
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno