Cini mi se da se tako zove (ima Dynaflat cevku). Planiram da uzmem neku bolju 19''-u (moze i 21'' ili 22'')za dtp i video produkciju, pa me zanima da li vredi tih para, ili postoji neko isplativije resenje(mozda skuplje jer mi nije frka za vreme. Samo da dobijem dobar monitor.) Takodje sam planirao da zadrzim Belinea-u 102010 za toolbar-ove i slicno, a da kupim karticu sa 2 monitorska izlaza. Molim vas brzo mi odgovorite jer je cena 870 DM (700+Porez), a ne znam dokle ce da ih ima prodavac.
Pozdrav!!!!!FX
Pozdrav!!!!!FX