Šta je novo?

Da li se Sony A6100,greje pri radu?

Imam a6300 i isti je u početku imao problema sa pregrevanjem, što je u konačnosti rešeno poslednjim apdejtom i 4K snimanje mi u proseku potraje 23 minuta kada je spoljna temperatura preko 30 stepeni, a treba mu da se ohladi nekih 40tak minuta. 1080p snimanje može da ide komotno i preko 2 sata dok se ne isprazni baterija, a pošto nemam drugu nisam uvideo da li može da snima i dalje.
 
Poslednja izmena:
Imam a6300 i isti je u početku imao problema sa pregrevanjem, što je u konačnosti rešeno poslednjim apdejtom i 4K snimanje mi u proseku potraje 23 minuta kada je spoljna temperatura preko 30 stepeni, a treba mu da se ohladi nekih 40tak minuta. 1080p snimanje može da ide komotno i preko 2 sata dok se ne isprazni baterija, a pošto nemam drugu nisam uvideo da li može da snima i dalje.
Da li se to javlja samo kad snimas video ili i kada fotkas?
 
@Sam u Raj Fotkanje mi ide najnormalnije, skoro pa da se uopšte ne greje. Radio sam pozorišne predstave na konstantnom okidanju sve vreme i bolje radim sa njim, no sa 5D II, njega koristim samo za portrete.
 
Uzmi a6400 ako vec razmisljas, bolji je, a provereno snima bez pregrevanja, koristim 2-3 komada cesto
 
  • Like
Reagovanja: uji
Nazad
Vrh Dno